Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.12.16
10535 20
Друкувати
Обране

"Спроба зірвати бюджетний процес": Мінфін зупинив хакерську атаку на свої ресурси

Міністерство проводить оперативне відновлення систем, щоб уникнути можливих затримок із платежами.


Міністерство фінансів України зупинило хакерську атаку на свої ресурси і проводить оперативне відновлення систем, щоб уникнути можливих затримок з платежами.

Про це повідомляється на сторінці міністерства в соцмережі Facebook. Мінфін нагадав, що з учорашнього ранку, 6 грудня, не працює його сайт, а також сайт Державної казначейської служби України.

«Зараз атаку вдалося зупинити. Проводиться оперативне відновлення систем, щоб уникнути можливих затримок з платежами. Відповідними органами розпочата робота з пошуку зловмисників, - наголошується в повідомленні. - Відбулася скоординована професійна хакерська атака на органи Міністерства фінансів. Це очевидна спроба зірвати бюджетний процес, який вперше за більш ніж 17 років йде за графіком, перешкодити впровадженню важливих ініціатив Мінфіну і дестабілізувати ситуацію».

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(20)
оксана
07.12.2016
Ой, ли?
Олег
07.12.2016
Це ще хто кого зупинив...
Ксюша
07.12.2016
А может в госказне просто отсутствуют наличные
Паника нас погубит Ксюша
07.12.2016
Не нужно говорить глупостей. В 2010-20112 годах, когда денег в казне действительно не было, никакие атаки не нужны были - просто застойное болото, в которое наши платежки падали и тонули. И если бы денег не было сейчас стало бы правительство сеять панику? Просто тихонько перестали бы пропускать платежки... сначала капитальные, потом текущие, потом защищенные...
оля Паника нас погубит
07.12.2016
так вот именно - паники-то никакой и нет! все молчат тихонько и это настораживает!!
Євгеній Ксюша
07.12.2016
По-перше "наличных" ніколи й не було, тільки безготівкові. По-друге Вам правильно пишуть, не говоріть дурницю. Має місце технічна проблема, що заважає виконувати функції казначейству, а кошти лежать собі. Причому реальні кошти знаходяться на єдиному казначейському рахунку в НБУ, а в казначействі - "цифри", що сумарно становлять залишок на ЄКР
SSD
07.12.2016
добро пожаловать в новую, цифровую, эру!
Игорь
07.12.2016
Вот и посмотрели как работает *свобода слова* в Украине. Ни на одном канале не показали эту новость. Ничего не поменялось в журналистике с 2004 года.
точно! Игорь
07.12.2016
Я тоже про це думала!!! Або ЗМІ некомпетентні у таких питаннях і так і не зрозуміли, що відбулось, і які могли би бути наслідки (а які, ми ще не знаєм) або всім ЗМІ дали команду ігнорити подію!
Євгеній Игорь
07.12.2016
Ви запитайте що таке казначейство і з чим його їдять у середньостатистичного журналіста. Більшість без поняття про його значення для бюджетних процесів
Коля
07.12.2016
Думаю, що подібні пригоди будуть і далі продовжуватись, адже треба чимось відволікати увагу простих українців від постійного знецінення гривні , яке зовні виглядає як неухильне зростання цін і тарифів.
Євгеній Коля
07.12.2016
Відволікти увагу створенням перепон для вчасного проведення платежів, серед яких з/п бюджетників і соцвиплати простих українців - це геніальна версія! Потратьте свою увагу на вдосконалення економічних знань, тоді вона не відволікатиметься
котя Євгеній
08.12.2016
А хіба Ваша увага, принаймні більша її частина, протягом останніх двох днів не була направлена на спостереження за розвитком цієї "пікантної" історії? В нашій установі працівники вже чого тільки не нафантазували %( От і відволіклись від сірого пвсякдення!
Євгеній котя
08.12.2016
Моя увага йде на відновлення даних та працездатності комп.техніки на своєму рівні. Сіре стабільне повсякдення - було б за щастя.
Коля Євгеній
08.12.2016
Почему же тогда все реформы и экономические нововведения наших сверхобразованных политиков и экономистов в конечном итоге сводятся к тривиальному надувательству собственного народа - обесцениванию гривны?
Євгеній Коля
08.12.2016
Навіть не буду намагатися зрозуміти, яка залізна логіка ув'язала у Вашій голові оте, що написали, з технічною проблемою
Коля Євгеній
10.12.2016
Питання відкрите. Пропонуйте свої відповіді.

ха ха ха
09.12.2016
Люди!!!!! Не пейте кофе!!! В серверной!
Коля ха ха ха
10.12.2016
А то...
SLVR L7
19.12.2016
Так, не пийте каву в серверній :)
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн