Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.10.14
1388 0
Друкувати
Обране

Субвенції з держбюджету спрямують на модернізацію теплогенеруючого обладнання

Кабмін вніс зміни до своєї постанови від 08.08.2014 р. № 369 «Деякі питання соціально-економічного розвитку окремих територій у 2014 році».

Змінами встановлено, що у 2014 році субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами буде спрямовуватися не тільки на здійснення заходів з енергозбереження щодо заміщення споживання природного газу у сфері теплопостачання, а й на скорочення споживання природного газу шляхом модернізації теплогенеруючого обладнання.

Такі зміни передбачені постановою КМУ від 10.09.2014 р. № 508, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
70
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×