Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.08.22
1427 0
Друкувати
Обране

Уряд розширив перелік ЗЗСО, для яких можна закупити шкільні автобуси за залишки освітньої субвенції

27 серпня, на засіданні Уряду ухвалено рішення щодо закупівлі автобусів для ЗЗСО

«Доступність освіти є одним із ключових пріоритетів МОН. Саме тому команда Міністерства освіти і науки разом із органами місцевого самоврядування робить усе можливе, аби створити необхідні умови для безпечного і комфортного навчання. Питання підвозу дітей до місця навчання є одним із важливих у цьому процесі», - зазначив Міністр освіти і науки. 

До повномасштабного військового вторгнення рф на територію України шкільний автопарк налічував 7027 автобусів. Проте приблизно 500 одиниць внаслідок обстрілів були знищені або пошкоджені російським агресором, понад 1,6 тис. шкільних автобусів передані для евакуації мирних жителів із зон активних бойових дій.

За словами Міністра, мінімальна потреба в автобусах на сьогодні – 3 тис. 133 одиниці.

«Саме тому МОН ініціювало розширення переліку ЗЗСО, для яких можна закупити шкільні автобуси за рахунок залишків коштів освітньої субвенції», - повідомив Сергій Шкарлет.

До цього переліку увійшли ЗЗСО, де навчаються понад 100 учнів, шкільні автобуси яких було знищено внаслідок збройної агресії рф або передані на державні потреби; а також ті, що мають учнів, які потребують підвезення, оскільки школи, в яких вони навчалися раніше, зруйновані або пошкоджені.

«Продовжуємо і далі роботу у цьому напрямі як на державному рівні, так і міжнародному. Адже доступ до якісної освіти має бути забезпечений усім учням, зокрема й особам з особливими освітніми потребами, незалежно від регіону і населеного пункту», - зазначив Міністр.

Джерело:
КМУ
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі