Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.02.26
3252 0
Друкувати
Обране

Уряд скасував необхідність затвердження МОН змін до штатних розписів університетів за науковим спецфондом

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 28 січня 2026 року №116, якою оновлено механізм фінансового забезпечення наукової діяльності державних закладів вищої освіти та наукових установ, а також передбачає реальну дерегуляцію та розширення їх фінансової автономії.

Зокрема, для таких закладів у разі змін до спеціального фонду кошторису та плану використань у частині наукової діяльності:

  • скасовується необхідність погодження в МОН змін до штатних розписів за спеціальним фондом у частині наукової діяльності;
  • такі зміни до штатних розписів затверджуються керівниками закладів самостійно.

Починаючи з лютого 2026 року, документи стосовно цих питань не потрібно подавати на погодження до МОН.

Прийняті зміни мають на меті зменшити адміністративне та бюрократичне навантаження, витрати на поштові відправлення,  пришвидшити ухвалення рішень на рівні закладів і забезпечити прямий зв’язок між результатами наукової діяльності та державним фінансуванням.

Джерело:
МОН
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
99
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×