Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.10.14
1328 0
Друкувати
Обране

Уряд спрямовує кошти до місцевих бюджетів для вирішення проблем ЖКГ та підготовки до опалювального сезону

8 жовтня 2014 року на засіданні Уряду Прем’єр-міністр Україн А.Яценюк дав доручення органам виконавчої влади забезпечити термінове спрямування коштів до місцевих бюджетів на погашення заборгованості з різниці в тарифах з метою підготовки до опалювального сезону.

«Уряд із сьогоднішнього дня розпочинає безпрецедентне погашення боргів за спожиті енергоносії по всій території України і виділяє 7,3 мільярда гривень місцевим бюджетам на погашення їхньої заборгованості за житлово-комунальні послуги», - повідомив Прем’єр-міністр України. Він додав, що 7 жовтня було прийнято рішення відповідного профільного комітету і затверджено рішення Уряду України.

Крім того, Уряд спрямовує 1,8 млрд. грн. київському міському бюджету на виконання функцій столиці, в т. ч. майже 0,9 млрд. грн. на погашення заборгованості за природний газ.

Нагадуємо, що 31.07.2014 року Парламент ухвалив зміни до Держбюджету на 2014 рік (Закон № 1622-VII), якими передбачено виділення 1,8 млрд. грн. київському міському бюджету на виконання функцій столиці та збільшення на 7,3 млрд. грн. обсягів субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування. Таким чином, загальний обсяг субвенції становить більше 14 млрд. грн.

За матеріалами АМУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі