Нашi сайти:

Уряд спрямовує кошти до місцевих бюджетів для вирішення проблем ЖКГ та підготовки до опалювального сезону

8 жовтня 2014 року на засіданні Уряду Прем’єр-міністр Україн А.Яценюк дав доручення органам виконавчої влади забезпечити термінове спрямування коштів до місцевих бюджетів на погашення заборгованості з різниці в тарифах з метою підготовки до опалювального сезону.


«Уряд із сьогоднішнього дня розпочинає безпрецедентне погашення боргів за спожиті енергоносії по всій території України і виділяє 7,3 мільярда гривень місцевим бюджетам на погашення їхньої заборгованості за житлово-комунальні послуги», - повідомив Прем’єр-міністр України. Він додав, що 7 жовтня було прийнято рішення відповідного профільного комітету і затверджено рішення Уряду України.

Крім того, Уряд спрямовує 1,8 млрд. грн. київському міському бюджету на виконання функцій столиці, в т. ч. майже 0,9 млрд. грн. на погашення заборгованості за природний газ.

Нагадуємо, що 31.07.2014 року Парламент ухвалив зміни до Держбюджету на 2014 рік (Закон № 1622-VII), якими передбачено виділення 1,8 млрд. грн. київському міському бюджету на виконання функцій столиці та збільшення на 7,3 млрд. грн. обсягів субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування. Таким чином, загальний обсяг субвенції становить більше 14 млрд. грн.

За матеріалами АМУ

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі