Уряд ухвалив Постанову, що дозволяє вирішити проблеми фінансування ПТУ

4 лютого, за пропозиції Міністерства фінансів Уряд ухвалив Постанову, що дозволяє вирішити проблеми фінансування ПТУ та забезпечити належне їхнє фінансування за рахунок надання місцевим бюджетам стабілізаційну дотацію з Державного бюджету на підготовку кадрів у таких освітніх закладах.


Відповідно до цього рішення, кошти на фінансування ПТУ на загальну суму 500 млн. грн. будуть спрямовані обласним бюджетам, які далі будуть розподілятись між містами обласного значення, де є реальна обмеженість ресурсу.

Прийняття даної постанови дозволить допомогти місцевим бюджетам, які наразі не в змозі забезпечити власне фінансування закладів професійно-технічної освіти та забезпечити належне фінансування та функціонування ПТУ.

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
оксана
05.02.2016
Я очень хочу , чтобы авторов предыдущей постановы, согласно которой переводили ПТУ на местный бюджет и всех кто ее визировал и подписывал, заставили ответить в суде. Тогда другим не повадно было бред такой придумывать!!!
Ирина
05.02.2016
ага... смотрите, чтобы эти переводы туды-сюды не обернулись тем, что работникам всех ПТУ за январь 2016 ещё и просто не оплатят работу, так как их в январе нигде нет - с державного кышнули, а в местный недошли...
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі