Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3553 2
Друкувати
Обране

Уряд ухвалив Постанову, що дозволяє вирішити проблеми фінансування ПТУ

4 лютого, за пропозиції Міністерства фінансів Уряд ухвалив Постанову, що дозволяє вирішити проблеми фінансування ПТУ та забезпечити належне їхнє фінансування за рахунок надання місцевим бюджетам стабілізаційну дотацію з Державного бюджету на підготовку кадрів у таких освітніх закладах.


Відповідно до цього рішення, кошти на фінансування ПТУ на загальну суму 500 млн. грн. будуть спрямовані обласним бюджетам, які далі будуть розподілятись між містами обласного значення, де є реальна обмеженість ресурсу.

Прийняття даної постанови дозволить допомогти місцевим бюджетам, які наразі не в змозі забезпечити власне фінансування закладів професійно-технічної освіти та забезпечити належне фінансування та функціонування ПТУ.

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(2)
оксана
05.02.2016
Я очень хочу , чтобы авторов предыдущей постановы, согласно которой переводили ПТУ на местный бюджет и всех кто ее визировал и подписывал, заставили ответить в суде. Тогда другим не повадно было бред такой придумывать!!!
Ирина
05.02.2016
ага... смотрите, чтобы эти переводы туды-сюды не обернулись тем, что работникам всех ПТУ за январь 2016 ещё и просто не оплатят работу, так как их в январе нигде нет - с державного кышнули, а в местный недошли...
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд