Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1085 0
Друкувати
Обране

Уряд затвердив порядок фінансового забезпечення діяльності військово-цивільних адміністрацій

Уряд на своєму засіданні 15 квітня 2015 року затвердив порядок фінансового забезпечення діяльності військово-цивільних адміністрацій. Про це на брифінгу в Будинку Уряду 17 квітня повідомив радник Прем’єр-міністра України Данило Лубківський.


Цей порядок, підкреслив радник Глави Уряду, визначає механізм фінансування військово-цивільних адміністрацій, зокрема оплати праці їх працівників та грошового забезпечення військовослужбовців військових формувань, утворених відповідно до закону, осіб рядового і керівного складу правоохоронних органів, які відряджаються до них в установленому законодавством порядку.

Крім того, за словами Данила Лубківського, Кабінет Міністрів прийняв постанову, якою внесено зміни до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів військового призначення.

«Постанова приводить список товарів військового призначення, міжнародні передачі яких підлягають державному експортному контролю, у відповідність до положень Закону України «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання», - пояснив радник Прем’єр-міністра.

Відповідно внесено зміну у додаток до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів військового призначення, звільняючи від відповідного контролю на період проведення антитерористичної операції та/або запровадження воєнного стану імпорт із ввезенням в Україну спеціальних засобів індивідуального захисту (каски, виготовлені відповідно до військових стандартів або технічних умов, чи їх еквіваленти та спеціально призначені для них компоненти (тобто, під шоломи, амортизатори); бронежилети для потреб правоохоронних органів, Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, інших суб’єктів, що здійснюють боротьбу з тероризмом відповідно до закону.

Також, за інформацією Данила Лубківського, Уряд затвердив План заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення АТО та АР Крим. Координація у цій роботі – за Адміністрацією Державної прикордонної служби.

Крім того, на останньому засіданні Уряд прийняврішення про виділення коштів для забезпечення відшкодування витрат, пов’язаних із тимчасовим проживанням інвалідів у санаторіях та інших громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та району проведення АТО. Йдеться про суму у розмірі 14 млн. 819 тис. гривень.

За матеріалами ДЕПАРТАМЕНТУ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд