Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.01.16
3497 0
Друкувати
Обране

В країні створюється уся необхідна правова база для повноцінного запровадження механізму енергосервісу в бюджетній сфері

Із 2016 року для оплати бюджетних зобов’язань за енергосервісним договором вводиться новий код економічної класифікації видатків бюджету - 2276 "Оплата енергосервісу".

Про це йдеться у наказі Мінфіну від 06.11.2015 р. № 996 «Про внесення зміни до економічної класифікації видатків бюджету», який набрав чинності 1 січня 2016 р.

"Крок за кроком в країні створюється уся необхідна правова база для повноцінного запровадження механізму енергосервісу в бюджетній сфері. Минулого року прийнято два Закони України щодо ЕСКО-механізму, затверджено примірний енергосервісний договір. На часі – приведення наказів Мінфіну у відповідність із новими законами", - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За його словами, відтепер бюджетні установи зможуть формувати видатки із врахуванням витрат за укладеними «енергосервісними договорами».

Впровадження енергосервісу дозволить термомодернізувати бюджетні установи, не витрачаючи при цьому бюджетні кошти на інвестиції, та отримати економію енергоресурсів.

Довідково.

Примірний енергосервісний договір затверджено постановою Уряду від 21.10.2015 р. № 845. Детальніше за посиланням.

 

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі