Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.06.20
28214 33
Друкувати
Обране

В Україні з'являться нові райони: опублікований повний перелік

Кабмін вніс до Ради відповідну постанову


На сайті Верховної ради опубліковано повний перелік нових районів в Україні. Кабмін зареєстрував у парламенті відповідну постанову.

Про це свідчать дані на сайті Ради.


Зокрема, передбачається утворити в АР Крим та областях 129 районів, з них 17 - на тимчасово окупованій території АРК, Донецької та Луганської областей. При цьому існуючі 490 районів ліквідуються.

Також у постанові вказано, що межі районів встановлюються по зовнішній межі територій сільських, селищних, міських територіальних громад, які входять до складу відповідного району.

"Вибори депутатів районних рад районів, ліквідованих згідно з цією постановою, не проводяться", - вказано у документі.

Згідно з постановою, ліквідація та утворення районів на тимчасово окупованих територіях АР Крим, Донецької та Луганської областей проводиться після повернення цих територій під загальну юрисдикцію України.

Вплив на бюджет

Утворення нових районів не потребує додаткових видатків з державного чи місцевих бюджетів.

За оціночними розрахунками, зменшення кількості районних рад призведе до зниження витрат місцевих (районних) бюджетів: у 2021 році - на 1,4 млрд грн, у 2022 році - на 1,4 млрд грн, а у 2023 році - на 1,5 млрд грн.

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(33)
Маша
17.06.2020
Ну прям зменшення районних рад виведе країну з кризи !!!!transparent_pxl.png
EVGENIY
17.06.2020
А куди дінуть казначейства, податкові, всякі районні органи, упсзн, апр, і т.і.? Райцентри на них тримались, де люди будуть працювати?
Ikar EVGENIY
23.06.2020
Мабуть відділи мають оставити, як це зробили з податковими, а Усзн вже є створені в отг.
Алла EVGENIY
17.06.2020
АПР уже діли
бух Алла
17.06.2020
причому " в нікуда"
777 Алла
17.06.2020
податкову,статистику теж... скоро вовки витимуть у сьгоднішніх райцентрах
Тетяна
17.06.2020
А може спочатку треба було б логістікою потурбуватися, дороги відремонтувать, вивчить кількість потрібного пасажирського транспорту, працевлаштування вивільнюваних, вивчити межі доступності послуг для населення та подібними питаннями зайнятися, а потім вже руйнувати "до основанья". Поки що я бачу не реформу, а банальний переділ зон впливу
юлія
17.06.2020
Ламать-не строить.
Ірина
17.06.2020
а скільки прийдеться переробляти установчих документів і приватних, і всім установам,організаціям,печатки і т.д.,у всіх зміняться адреси ,ну хіба на сьогодні це вкрай необхідно було зробити,а саме головне-для чого ця вся колотнеча людей,масові скорочення,ліквідації і інші проблеми?
Тетяна Ірина
17.06.2020
Та про шо ви кажете! "Утворення нових районів не потребує додаткових видатків з державного чи місцевих бюджетів." Вам розумні люди такий висновок зробили, а ви про свої установчі документи ... Це ж скільки можна штрафів зідерти за несвоєчасне подання звітності, а несвоєчасного буде дуже до фіга і це всякій електронній звітності по великому барабану, там все надходження звітів буде прямо по секундно зафіксовано
Ірина Тетяна
18.06.2020
Звичайно не надо додаткових коштів, ми ж скільки в бюджет дамо за перереєстрації,штрафи,і т.д.,ще й поповниться бюджет за наш рахунок,як завжди!
Tatiana
17.06.2020
А Новониколаевка Запорожской области куда?
Тетяна Tatiana
17.06.2020
До Запоріжжя! Вам пощастило
Олег
17.06.2020
А про людей ви подумали? Це ж чистої води геноцид!
дарт Олег
17.06.2020
вам тут никто не ответит...
Саша
17.06.2020
Это полный пи....,сейчас куда ни пойдешь (в организации) так никто толком ничего не расскажет, так как сами ничего незнают, а теперь уже 100%точно никогда ничего не добьешся...
Олена
17.06.2020
Здаєтьсяповинен бути, як мінімум, референдум
Аня Олена
18.06.2020
Я теж так вважаю, це ж все населення стоється України. На секундочку, переробити всі документи, які в тебе є transparent_pxl.png
Margo
18.06.2020
ХА-ха-ха... Крыма нет (то бишь в Украине нет), а районы есть... Сколько денег бюджетных в карманах осело...
Оля Margo
22.06.2020
Головне, що є прокуратура Крима в Києві. В якій як мінімум 100 дармоєдів тусуються
Н.В.
18.06.2020
Куди будуть працевлаштовані звільнені люди? план дій уряду для підняття економіки? коли в нашій країні ми будем купувати товари власного виробництва а не Китай?
Саша
18.06.2020
Кожного дня від нашого "Уряду" нові несподівані анекдоти. Що вже тільки не придумують. Страшно про завтрішній день думати, що ж то їм ще завтра в голову прийде.))))Може в космос вже переселять)))
Вита Саша
18.06.2020
придумали новенькое...штрафы, отъем имущества, запрет на выезд за границу за долги по коммуналке без решения судаtransparent_pxl.png
ЛМ
18.06.2020
Якщо в нас була і міська і районна лікарні, тепер адміністративний центр переходить у місто, значить райдержадміністрації не буде, а районна лікарня теж має приєднатся до міської?
Ikar ЛМ
23.06.2020
Райради мають передати все майно створеним отг
Олег
19.06.2020
Я не бачив нормального обгрунтування нового адміністративного устрою. Думаю нові феодали, нові райони, під існуючі організовані злочинні угрупування.
Масяня
19.06.2020
Цікаво, що вони курять, коли приймають такі постанови?!
Масяня
19.06.2020
Складається думка, що життя починається та закінчується тільки в Києві. Більше ніде люди не хочуть житти.
Ірина Масяня
19.06.2020
а як же, все мне,мне,и это тоже мне,ой, я себя не обделил?
Надежда
23.06.2020
Какое вещество в Вашем черепе? Чем Вы такое придумали?. В Человеческом мозгу такая идея не созрела бы. Для вас мы не "люди", зачем нам понимать ваше безглуздя!
Наташа
23.06.2020
Я районна установа. Був один район і у нас був один центр, а тепер у нас тільки в районі 6 центрів зі своїми директорами. То це все економічно продумано.transparent_pxl.png
Олександр
24.06.2020
Не потребує додаткових видатків - дилетантство 80 рівня! А за який кошт організаційні заходи будуть проводитись:: нові мапи, нові робочі міста, нові печатки, бланки, оргтехніка, дорожні знаки, перерєстрація адресів і т.д і т.п,Звичайна зміна назви вулиці - це тисячі грн, а тут уся Україна міняє назву. Це вже мільйоні. Нічого, черговий транш отримали- ось його і раздерибанім, а економіка почекає. Клоуні вони і в Афріці клоуні.
Україна
24.06.2020
Дуже жаль, колеги. Але ніхто на цій сторінці нас не почує. Все дарма, хоть по суті та емоційно.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн