Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.03.15
1310 0
Друкувати
Обране

Верховна Рада України схвалила виділення 100 млн. грн. субвенції на підтримку ДЮСШ

Верховна Рада на своєму засіданні 2 березня ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про Державний бюджет України на 2015 рік», внесений Кабінетом Міністрів України. Зокрема, народні депутати проголосували за подані Міністерством молоді та спорту зміни, якими передбачається надання державної підтримки ДЮСШ.

Згідно Закону, субвенція у розмірі 100 млн. грн. виділяється із державного бюджету місцевим бюджетам на часткове фінансування дитячо-юнацьких шкіл, які до 2015 року отримували підтримку із Фонду соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності.

Окрім того, ухваленими змінами, передбачено компенсацію курсової різниці у розмірі 49 млн. грн. для участі спортсменів в міжнародних змаганнях.

Як відомо, раніше Міністр молоді та спорт України Ігор Жданов назвав рішення Уряду про намір виділити субвенцію – спільною перемогою команди Міністерства, депутатів та керівництва профільного комітету Верховної Ради України, фізкультурно-спортивних товариств, всієї спортивної громади.

«Це практичний результат кропіткої та щоденної роботи над тим, щоб забезпечити максимально безболісний перехід 534 ДЮСШ із Фонду соціального страхування на фінансування місцевих бюджетів. Головне: ця субвенція є гарантією збереження тренерсько-викладацького складу та учнів. Зараз важливо зберегти ці ДЮСШ і зняти соціальну напругу. Пріоритет на наступний рік – закласти точки їх розвитку та реформування, наприклад, через укрупнення», - наголошував Ігор Жданов.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі