Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.02.15
1737 0
Друкувати
Обране

Відбулась презентація системи "Клієнт Казначейства — Казначейство"

11 лютого 2015 року у Державній казначейській службі України відбулася презентація системи дистанційного обслуговування клієнтів із застосуванням програмно-технологічного комплексу «Клієнт Казначейства - Казначейство» за участю Голови Казначейства України Тетяни Слюз та керівників самостійних структурних підрозділів Казначейства України.

Також, у презентації взяли участь головні розпорядники бюджетних коштів, представники розробника зазначеної системи ТОВ «Уніті-Барс», та головні управління Казначейства України в областях та в м. Київ у режимі відеоконференцзв’язку.

За результатами проведеної презентації були визначені етапи та часові проміжки впровадження системи «Клієнт Казначейства - Казначейство». Голова Казначейства України Тетяна Слюз наголосила про готовність тісної співпраці посадових осіб Казначейства України із розпорядниками бюджетних коштів для вирішення питань, що виникатимуть при впроваджені системи дистанційного обслуговування клієнтів та надання усіх необхідних матеріалів шляхом розміщення їх на Веб-порталі Державної казначейської служби України.

За матеріалами Держказначейства

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі