Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.02.15
1431 0
Друкувати
Обране

Виділення субвенції у розмірі 100 млн. грн. дозволить ДЮСШ безболісно перейти на фінансування з місцевих бюджетів

Проект змін до Державного бюджету України на 2015 рік, який Уряд схвалив на своєму засіданні 14 лютого, передбачає виділення 100 млн. грн. цільової субвенції на підтримку дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ). Така субвенція дозволить підтримати дитячо-юнацький спорт під час перехідного періоду переведення фінансування таких шкіл із Фонду соціального страхування на фінансування з місцевих бюджетів. На цьому наголосив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов на брифінгу в Будинку Уряду 17 лютого 2015 року.

Він поінформував, що зараз в Україні налічується 1536 ДЮСШ, із яких 534 ДЮСШ фінансувалося з Фонду соціального страхування, решту – з місцевих бюджетів. «Оскільки загальна політика держави полягає в децентралізації, то фінансування з Фонду соціального страхування було передано на місцевий рівень», - наголосив Міністр.

За його словами, Уряд підтримав пропозицію Мінмолодьспорту про виділення субвенції у розмірі 100 млн. грн. для фінансування ДЮСШ. «Це більше, ніж половина минулорічного фінансування через Фонд соціального страхування (у 2014 році видатки з Фонду соціального страхування на ДЮСШ складали 187 млн. грн.), але є ще місцеві бюджети, тому це дозволить ДЮСШ пройти певний адаптаційний період, щоб їх повністю закріпили за місцевими бюджетами, і тоді процес вже буде рухатися», - зазначив Ігор Жданов

Він також наголосив, що зазначена субвенція передбачена лише на поточний рік.

За матеріалами ДЕПАРТАМЕНТУ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі