Нашi сайти:
678 0
Друкувати
Обране

Використання бюджетних коштів для підтримки екологічно безпечного стану в зонах відчуження: є зміни

Кабмін вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки екологічно безпечного стану в зонах відчуження і безумовного (обов’язкового) відселення.


Так, встановлено, що одержувачі бюджетних коштів залучаються до здійснення заходів за бюджетними програмами за такими критеріями:

— досвід роботи за відповідним профілем не менш як два роки та наявність відповідної кваліфікації з урахуванням заходів бюджетної програми;

— виробничий потенціал і показники виробничої діяльності, науково-технічної бази (у разі потреби).

Уточнено, що на виконання бюджетної програми Державне агентство з управління зоною відчуження (ДАЗВ) складає та затверджує щороку:

— за погодженням з Мінприроди план заходів з поквартальним розподілом обсягів фінансування та заходів за кожним розпорядником нижчого рівня та одержувачем бюджетних коштів;

річну програму робіт з помісячним розписом для кожного одержувача.

ДАЗВ доводить в установленому порядку та у строки, визначені для затвердження кошторисів (планів використання бюджетних коштів), одержувачам витяг з плану заходів і обсяги їх фінансування.

Попередня оплата товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

Оплата виконаних робіт здійснюється одержувачами бюджетних коштів у межах встановлених обсягів бюджетних асигнувань на підставі актів фактично виконаних робіт згідно з відповідними договорами.

Уточнено, що одержувачі подають до ДАЗВ щомісяця до 15 числа звіт про виконання річної програми робіт за формою, встановленою ДАЗВ, за погодженням з Мінприроди.

Вказані зміни затверджені постановою КМУ від 23.09.2014 р. № 479, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі