Використання бюджетних коштів для підтримки екологічно безпечного стану в зонах відчуження: є зміни
Так, встановлено, що одержувачі бюджетних коштів залучаються до здійснення заходів за бюджетними програмами за такими критеріями:
— досвід роботи за відповідним профілем не менш як два роки та наявність відповідної кваліфікації з урахуванням заходів бюджетної програми;
— виробничий потенціал і показники виробничої діяльності, науково-технічної бази (у разі потреби).
Уточнено, що на виконання бюджетної програми Державне агентство з управління зоною відчуження (ДАЗВ) складає та затверджує щороку:
— за погодженням з Мінприроди план заходів з поквартальним розподілом обсягів фінансування та заходів за кожним розпорядником нижчого рівня та одержувачем бюджетних коштів;
— річну програму робіт з помісячним розписом для кожного одержувача.
ДАЗВ доводить в установленому порядку та у строки, визначені для затвердження кошторисів (планів використання бюджетних коштів), одержувачам витяг з плану заходів і обсяги їх фінансування.
Попередня оплата товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.
Оплата виконаних робіт здійснюється одержувачами бюджетних коштів у межах встановлених обсягів бюджетних асигнувань на підставі актів фактично виконаних робіт згідно з відповідними договорами.
Уточнено, що одержувачі подають до ДАЗВ щомісяця до 15 числа звіт про виконання річної програми робіт за формою, встановленою ДАЗВ, за погодженням з Мінприроди.
Вказані зміни затверджені постановою КМУ від 23.09.2014 р. № 479, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.