Нашi сайти:
901 0
Друкувати
Обране

Використовуємо бюджетні кошти для захисту чорнобильців: зміни від Кабміну

Кабмін вніс зміни до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.


Встановлено, що розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня за програмами визначаються Міністерство соціальної політики АР Крим, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (крім мм. Києва та Севастополя) рад, Фонд соціального захисту інвалідів.

Забезпечення інвалідів автомобілями здійснюється безпосередньо Міністерством соціальної політики АР Крим, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій відповідно до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями, затвердженого постановою КМУ від 19.07. 2006 р. № 999.

Також встановлено, що головний розпорядник бюджетних коштів здійснює розподіл бюджетних коштів, передбачених для відшкодування витрат з безоплатного харчування потерпілих дітей відповідно до п. 11 ч. 1, ч. 3 ст. 30 Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», структурним підрозділам з питань соціального захисту населення облдержадміністрацій пропорційно чисельності потерпілих дітей.

Відшкодування витрат організаторам харчування за фактично надані послуги здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення облдержадміністрацій на підставі актів про виконані роботи. Зазначені акти складаються організаторами харчування, погоджуються з керівником навчального закладу, завіряються відділом освіти  районної (районної у м. Києві) держадміністрації за місцем розташування такого закладу відповідно до договорів про закупівлю та разом із зведеним реєстром видатків подаються визначеному в договорі структурному підрозділу з питань соціального захисту населення облдержадміністрації протягом п’яти днів після закінчення місяця, у якому надані послуги.

Крім того встановлено, що структурні підрозділи з питань соціального захисту населення облдержадміністрацій подають щомісяця до 20 числа наступного за звітним періоду Мінсоцполітики звіт про використання бюджетних коштів, передбачених для відшкодування витрат з безоплатного харчування потерпілих дітей.

Вказані зміни затверджені постановою КМУ від 29.12.2014 р. № 716, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі