Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
13534 3
Друкувати
Обране

Внесено зміни до порядку складання кошторисів

Урядом внесено зміни до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ.


Зокрема, доповнюється перелік:

  • бюджетних установ, яким затверджені бюджетні призначення і які відповідно до законодавства самостійно затверджують кошториси та інші документи, що застосовуються в процесі виконання бюджету, а після затвердження подають їх Мінфіну;
  • послуг, для проведення розрахунків за якими розпорядники повинні обов’язково передбачати обсяг коштів у кошторисах, зокрема, які відповідно до законодавства, віднесені до інших енергоносіїв та інших комунальних послуг;
  • учасників бюджетного процесу, які в процесі складання, розгляду, затвердження та виконання кошторисів застосовують положення цього Порядку;
  • випадків внесення розпорядниками бюджетних коштів змін до кошторису та інших документів, що застосовуються у процесі виконання бюджету, як за загальним, так і за спеціальним фондом.

Крім того, визначається порядок затвердження кошторисів та інших документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету вищими навчальними закладами I—II рівня акредитації, які є відокремленими структурними підрозділами, що не мають статусу юридичної особи, вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації.

Постанова КМУ від 28.02.2002 № 228 "Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ" (з усіма змінами)

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (3)
маргарита
23.07.2019
як би зробили та затвердження кошторисів та змін до нього, як є-звітність, без паперових носіїв. проведено казначейством. "прелесть"
EVGENIY маргарита
23.07.2019
100% в майбутньому буде
Яна
25.07.2019
Виходить, що кошториси, довідки, штатні розписи РДА і структурних підрозділів ОДА тепер не треба погоджувати у фінансових органах? Їхнього штампа вже не потрібно?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться