Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.04.15
1385 0
Друкувати
Обране

Внесено зміни до проекту порядку використання у 2015 році коштів Державного фонду регіонального розвитку

На засіданні Уряду були внесені пропозицій щодо доповнення проекту порядку використання у 2015 році коштів Державного фонду регіонального розвитку. Зміни передбачають обов’язковість розробки перспективних планів формування територій громад для отримання фінансування проектів регіонального розвитку. Про це під час проведеної в Мінрегіоні наради для представників районних і обласних рад з питань реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні сказала Надія Бондарчук, начальник Управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону.

Вона поінформувала, що спрямування коштів Державного фонду регіонального розвитку за відібраними інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку здійснюватиметься лише після розроблення обласними державними адміністраціями та схвалення до 1 червня 2015 року обласними радами перспективних планів формування територій громад відповідно до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Вона нагадала, що переліки проектів, які претендують на використання коштів Державного фонду регіонального розвитку і на 2015, і на 2016 роки, мають бути направлені до Мінрегіону вже до 1 травня 2015 року.

«Порядки  підготовки, оцінки та відбору таких проектів та використання коштів ДФРР, затверджені Урядом 18.03.2015 року   вже направлено до обласних та Київської держадміністрацій, і на них можна орієнтуватися до офіційного оприлюднення порядків Кабінетом Міністрів», - нагадала Надія Бондарчук.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України затвердив окремий Порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році та Порядок використання коштів ДФРР.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі