Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.11.14
1592 0
Друкувати
Обране

Як будуть фінансуватися бюджетники Донецької та Луганської областей?

Кабмін вирішив деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей (Постанова КМУ від 07.11.2014 р. № 595).

Так, Кабмін постановив міністрам, керівникам інших центральних органів виконавчої влади, головам місцевих державних адміністрацій і керівникам бюджетних установ, що належать до сфери їх управління, у місячний строк внести зміни до штатних розписів, кошторисів (планів використання бюджетних коштів) та до статутів установ, які на момент набрання чинності Постановою № 595 переміщені з тимчасово неконтрольованої території, з урахуванням зміни чисельності працівників та наявних умов для здійснення їх функцій.

Також Кабмін затвердив Тимчасовий порядок фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей.

Встановлено, що у населених пунктах Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження (далі — тимчасово неконтрольована територія), видатки з державного бюджету, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соцстрахування здійснюються лише після повернення згаданої території під контроль органів державної влади.

Перелік населених пунктів, які відносяться до тимчасово неконтрольованої території  окремо визначить Камбін за поданням Служби безпеки.

Заробітна плата працівникам установи за період, коли установа розміщувалася на тимчасово неконтрольованій території, а у подальшому територія була повернута під контроль органів державної влади, або установа була переміщена в населений пункт, на території якого органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, виплачується у повному обсязі за рахунок кошторису установи.

Постанова № 595 набере чинності з дняофіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі