Нашi сайти:

Як центрам психологічної реабілітації використовувати бюджетні кошти для надання допомоги: є порядок

Кабмін на виконання ст. 20 БКУ затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо надання соціальної та психологічної допомоги центрами соціально-психологічної реабілітації населення.


Встановлено, що головним розпорядником бюджетних коштів є Мінсоцполітики, а  розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня — Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО та центри соціально-психологічної реабілітації населення.

Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення заходів щодо надання центрами соціальної та психологічної допомоги постраждалим учасникам АТО, громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, та населенню, яке проживає на території радіоактивного забруднення, з урахуванням необхідності погашення заборгованості за бюджетними зобов’язаннями минулих років, зареєстрованої в органах Казначейства.

Служба здійснює розподіл бюджетних коштів між центрами у межах бюджетних призначень з урахуванням планів заходів щодо надання соціальної та психологічної допомоги, розроблених центрами за погодженням із Службою.

Порядок затверджено постановою КМУ від 31.03.2015 р. № 149, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі