Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
997 0
Друкувати
Обране

Як центрам психологічної реабілітації використовувати бюджетні кошти для надання допомоги: є порядок

Кабмін на виконання ст. 20 БКУ затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо надання соціальної та психологічної допомоги центрами соціально-психологічної реабілітації населення.


Встановлено, що головним розпорядником бюджетних коштів є Мінсоцполітики, а  розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня — Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО та центри соціально-психологічної реабілітації населення.

Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення заходів щодо надання центрами соціальної та психологічної допомоги постраждалим учасникам АТО, громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, та населенню, яке проживає на території радіоактивного забруднення, з урахуванням необхідності погашення заборгованості за бюджетними зобов’язаннями минулих років, зареєстрованої в органах Казначейства.

Служба здійснює розподіл бюджетних коштів між центрами у межах бюджетних призначень з урахуванням планів заходів щодо надання соціальної та психологічної допомоги, розроблених центрами за погодженням із Службою.

Порядок затверджено постановою КМУ від 31.03.2015 р. № 149, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд