02.01.19
З 3 січня 2019 року в деяких областях діють нові бюджетні рахунки
З 3 січня 2019 року вводяться в дію рахунки для зарахування доходів до бюджетів об’єднаних територіальних громад, які набули повноважень за результатами місцевих виборів, що відбулися у 2018 році. При цьому рахунки, які були відкриті для зарахування надходжень по громадах сіл, селищ, міст, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад, з 03.01.2019 будуть закриті.
Про нові бюджетні рахунки вже повідомили:
ДФС в Івано-Франківській області
Чи буде оновлено бюджетні рахунки в інших регіонах поки що не відомо. При надходженні інформації з інших областей України ми обов'язково проінформуємо наших читачів.
Будь ласка, будьте уважні при заповненні платіжних документів для сплати податків та зборів та перевіряйте реквізити рахунків на сайті ДФСУ.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Новини по темі: