Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.03.20
14836 25
Друкувати
Обране

З метою упередження ризиків зараження коронавірусною інфекцією ДКСУ рекомендує використовувати СДО «Клієнт казначейства - Казначейство».

Державна казначейська служба України працює в штатному режимі та продовжує здійснювати казначейське обслуговування бюджетних коштів.

Водночас з метою упередження ризиків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19, зокрема мінімізації особистих контактів між клієнтами Казначейства та його працівниками у період карантину, рекомендуємо при здійсненні розрахунково-касового обслуговування використовувати систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства - Казначейство».

Детальна інформація щодо підключення та використання зазначеного електронного сервісу розміщена на вебпорталі Казначейства в розділі «Електронні сервіси».

ДКСУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
25
оксана
17.03.2020
Для роботи в СДО зробіть удосконалення програми,а то никто ничего не делает для этого мучайтесь это ваши проблеми,,у нас кроме казни есть еще много остальних функций !!!!!За період 2,5 часа можна сбраситвать одну платежку или зобовязання,а если их надо скинуть больше десяти как обясните?????Легко сказать З метою упередження ризиків зараження коронавірусною інфекцією ДКСУ рекомендує використовувати СДО «Клієнт казначейства - Казначейство» а програма не работает как надо!!!!!!!!
1111
17.03.2020
а то , что СДО то сдохло, то не работает-это ничего
Тетяна
17.03.2020
та висить ваше СДО, як мертве, і не шевелиться!!!!
456
17.03.2020
В березні проведено реорганізацію структурних підрозділів РДА, за дві неділі провели перереєстрацію, виготовили печатки, ключі ще не встигли- то про яке СДО може йти мова, коли ці ключі виготовляє ДКСУ!!! Робота з ним просто ЖАХ. Сдо не працює , вони кажуть ваші проблеми, Звітність тормозить теж вони не при чому
Маша 456
17.03.2020
А ось у квітні у районній казні, як скоротять комп"ютерника-тоді буде весело transparent_pxl.png
Олена Маша
17.03.2020
нам і зараз від нього не холодно ні жарко
Правда Олена
17.03.2020
а ВІД КОГО вам добре
Правда Маша
17.03.2020
КАзну можна тоді закривать, ніхто не допоможе
Просто Бух
17.03.2020
Если работает, то медленно - раз. Довидки не тянутся - два (а без них вот общественные работы зп не получат). Розпорядження на отримувачив тоже не тянутся - три.
Ірина
17.03.2020
І ще начебто прийняли"мудре рішення"-скорочення комп"ютерщіків із штатів по всій Україні,так хоч якась допомога на місцях була.Задовбали своєю економією коштів за рахунок простих працівників!!!!
Vika
17.03.2020
СДО висит
Правда Vika
17.03.2020
і буде висіти, ним теж треба кому то займатися, а то зекономили копійки, а кіпіша буде, як в Одесі
Олена
17.03.2020
Є певні файли та документи, які взагалі не передбачено опрацьовувати в СДО: реєстри, зведені реєстри; не кажучи про те, що програма працює дуже погано (з вчорашнього дня після обуду і по даний час не можливо зайти в СДО, а проплати субвенцій потрібно терміново здійснити).
Бух
17.03.2020
Від вчорашнього дня помилка в СДО : Connection request timed out.І як працювати в таких умовах?
Наталія Бух
17.03.2020
Сьогодні була така ж ситуація, ледве дві платіжки закинула
Олена
17.03.2020
Від вашого СДО другий день тіпає.
бух целюб
17.03.2020
жах з їхнєю програмою, у мене буває за день більше 100 платіжок по 6-7 рахунках, які треба перевірити після виконавця,вручну скоріше підписати, бо платіжки розкидані,не зрозуміло у якому порядку вони у їхній програмі стають,перш ніж побачити одержувача та суму та КЕКВ та номер договору, треба посовати сорок раз сторінку. програма дебільна, незручна,недоопрацьвана, куди звертатися не зрозумілоtransparent_pxl.png
Марта
17.03.2020
Якби вони ще підключали до СДО зразу,а не ждали по місяцю!
Наталія
17.03.2020
Підкажіть, будь ласка, чи можна дистанційно продовжити термін дії підписів?
Ніна
17.03.2020
СДО то потухне, то погасне. Завантажуються файли довго, виписки швидко завантажити нереально.
Світлана
18.03.2020
А мені подобається, працюю 3 роки в ней. Буває як у всіх підвисає, але їхати за 25км, шоб сдати документи це абсурд. Програма за державні кошти створена, звісно що вона так и все в нашій державі.
Любов
19.03.2020
На час карантину дозвольте проводити платежі по СДО без сканкопій, бо дистанційно це створює проблему.
Ірина
19.03.2020
Друзі, я працюю в Казні і теж не в заваті від Казначейських програм. Наші зауваження та прохання щодо програмного забезпечення в ДКСУ ніхто не розглядає та не бере до уваги. Але в цей тяжкий період, коли Україна відстає від Італії на три неділі, потрібно перетерпіти та користуватися виключно СДО. Адже, якщо в управлінні захворіє хоч один працівник, то на карантин відправлять всіх і не будуть проводитись будь-які проплати. Дякую за порозуміння.
Олена
23.03.2020
Скажіть будь ласка,а чи доречно зараз їхати за 35 км,при відсутності міжміського транспорту,по електронні ключі??????Чому інші банки працюють з людьми в обмеженому доступі а Казначейство не може!????
Валентина
15.04.2020
Є у вас СДО чи немає а верифікацію для мінфіну надавати тільки з флешкою і твльки через термінал в казні і ніяк інакше.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі