Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.09.14
14892 0
Друкувати
Обране

Змінено порядок казначейського обслуговування місцевих бюджетів

Мінфін відкоригував норми Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів та привів їх у відповідність з чинним законодавством.

Так, Мінфін по новому роз’яснив термін «мережа розпорядника коштів місцевого бюджету» (далі — мережа).

Також уточнено, що у процесі казначейського обслуговування місцевих бюджетів може застосовуватися система дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» з використанням засобів криптографічного захисту інформації Держказначейства (раніше — з використанням ключів електронних цифрових підписів АЦСК Держказначейства).

Встановлено, що головний розпорядник не пізніше ніж за 15 днів до початку бюджетного періоду, розпорядник нижчого рівня не пізніше ніж за 10 днів до початку бюджетного періоду подають відповідному органу Казначейства мережу (реєстр змін до мережі) на паперових та електронних носіях інформації.

Зміни торкнулися п. 10 «Здійснення видатків розпорядниками бюджетних коштів та одержувачами бюджетних коштів» Порядку.

Так, встановлено, що розрахункові документи надаються як на паперових, так і на електронних носіях.

Усі реквізити розрахункового документа на електронних носіях повинні бути аналогічними реквізитам документа на паперових носіях.

Під час підписання розрахункового документа не дозволяються використання факсиміле, а також виправлення та заповнення розрахункового документа в кілька прийомів. Органами Казначейства до виконання такі розрахункові документи не приймаються.

В новій редакції викладено наступні Додатки до Порядку:

додаток 3 «Мережа розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету на 20__ рік»;

додаток 4 «Реєстр змін № ____ від ____________до мережі розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету на 20__ рік»;

додаток 5 «Витяг з річного розпису асигнувань місцевих бюджетів (за винятком надання кредитів з місцевих бюджетів) / річного розпису витрат спеціального фонду місцевих бюджетів з розподілом за видами надходжень / річного розпису повернення кредитів до місцевих бюджетів та надання кредитів з місцевих бюджетів за 20__ рік»;

— додаток 6 «Витяг з помісячного розпису асигнувань загального фонду місцевих бюджетів (за винятком надання кредитів з місцевих бюджетів) / з помісячного розпису спеціального фонду (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) / з помісячного розпису повернення кредитів до загального фонду місцевих бюджетів / надання кредитів із загального фонду місцевих бюджетів за 20__ рік»;

додаток 12;

додаток 19 «Розподіл виділених бюджетних асигнувань»;

додаток 22 «Довідка про надходження у натуральній формі»;

Такі зміни внесені наказом Мінфіну від 30.07.2014 р. № 793. Наказ № 793 набере чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 70 від 09.09.2014 р.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі