Нашi сайти:
771 0
Друкувати
Обране

Зміни в порядку фінансування окремих бюджетних підприємств Донецької та Луганської областей

Кабмін вніс зміни до своєї постанови від 07.11.2014 р. № 595 «Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей».


Змінами уточнено умови переміщення бюджетних установ з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження. Так, встановлено, що переміщення здійснюється лише тих бюджетних установ, що у разі зміни місцезнаходження зможуть забезпечити провадження своєї діяльності.

Крім того встановлено, що казначейське обслуговування місцевих бюджетів за видатками та кредитуванням у населених пунктах на тимчасово неконтрольованій території здійснюється після повернення такої території під контроль органів державної влади.

Такі зміни затверджені постановою КМУ від 11.03.2015 р. № 109, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі