Зміни в порядку фінансування окремих бюджетних підприємств Донецької та Луганської областей

Кабмін вніс зміни до своєї постанови від 07.11.2014 р. № 595 «Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей».


Змінами уточнено умови переміщення бюджетних установ з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження. Так, встановлено, що переміщення здійснюється лише тих бюджетних установ, що у разі зміни місцезнаходження зможуть забезпечити провадження своєї діяльності.

Крім того встановлено, що казначейське обслуговування місцевих бюджетів за видатками та кредитуванням у населених пунктах на тимчасово неконтрольованій території здійснюється після повернення такої території під контроль органів державної влади.

Такі зміни затверджені постановою КМУ від 11.03.2015 р. № 109, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано



Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі