Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.09.21
3510 0
Друкувати
Обране

Затверджено нову форму Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

Наказом НАЗК від 23.07.2021 р. № 450/21 затверджено Порядок інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані суб'єкта декларування.

Інформування про суттєві зміни у майновому стані здійснюється суб'єктами декларування, які є службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, відповідно до Закону "Про запобігання корупції", а також суб'єктами декларування, які займають посади, пов'язані з високим рівнем корупційних ризиків (далі - суб'єкт декларування). Інші суб'єкти декларування повідомлення про суттєві зміни в майновому стані не подають.

У разі суттєвої зміни у майновому стані суб'єкта декларування, а саме отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня року, у якому виник обов'язок щодо подання повідомлення, суб'єкт декларування у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов'язаний повідомити про це Національне агентство.

Інформування Національного агентства про суттєві зміни у майновому стані суб'єкт декларування здійснює особисто шляхом заповнення відповідної електронної форми повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб'єкта декларування після автентифікації у персональному електронному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. 

Наказ № 450/21 набирає чинності з 01 грудня 2021 року, але не раніше дня його офіційного опублікування. На момент підготовки цього матеріалу наказ не опубліковано. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі