Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.08.21
4358 2
Друкувати
Обране

Держслужбовців позбавлять нагород та всіх почесних звань — проект

Державні нагороди як вища форма відзнаки істотно подрібнішали. Бо обсяг і зміст відзнак Української держави істотно збільшився. Й настав час провести ревізію та позбутися зайвого.

Із такою ініціативою вийшов нардеп Сергій Власенко, зареєструвавши проект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  (щодо скорочення переліку державних нагород)» (№5855).  Він вважає, що сьогодні державні нагороди, в силу їх величезного масиву, не втілюють у собі вищу форму відзначення громадян за видатні заслуги перед країною та Українським народом, а слугують лише способом вирішення суто практичних питань.

Проектом пропонується взагалі заборонити нагороджувати державними нагородами державних службовців. Нагадаємо, що наразі аналогічна норма діє відносно працюючих суддів. Буде також заборонено роздавати нагороди як подарунок до пам’ятних дат, ювілеїв тощо.

Крім того, нардеп пропонує відмовитися від будь-яких почесних звань, як-от «заслужений юрист», «народний архітектор», бо вони часто не мають відношення ані до заслуг, ані до визнання народом. Утім, шкода, що під цей ніж потрапить і «мати-героїня». Адже це єдине об’єктивне звання.

Джерело:
/zib.com.ua
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Валентина
27.08.2021
Гадаю, це було б правильним кроком.. А то такі нагороди перетворилися на посміховисько, зважаючи на те, кого нагороджують останнім часом
Наталія
29.08.2021
Я частково погоджуюся з думкою Валентини щодо того, що в більшості випадків є не зрозумілими для громадян критерії для нагородження. Але, останнім часом, багато розмірковую про те, що стало з престижністю державної служби?! Чи розумна молодь, яка не розраховує на незаконні привілеї, прийде працювати держслужбовцями, враховуючи невелику зарплату ( якщо не брати до уваги "нові органи" із захмарними зарплатами), Яка мотивація? У 1995 році, коли я почала працювати на державній службі все зовсім не так.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі