ДСАУ роз'яснює окремі питання по Закону про держслужбу

Посади помічників суддів належать до патронатної служби. На період попередження таких працівників про зміну істотних умов праці оплата праці, гарантії, які вони мали як держслужбовці, зберігаються за ними за законодавством, яке діяло до 1 травня 2016.


На це звертає увагу ДСАУ у своєму роз'ясненні щодо окремих положень Закону про державну службу.

У своєму листі ДСАУ роз'яснює і наступні питання, що стосуються набрання чинності з 1 травня 2016 р. нового Закону про держслужбу:

  •  штатний розпис;
  •  порядок нарахування зарплати;
  •  оплата праці мобілізованому працівнику;
  •  щодо помічників суддів.

Також ДСАУ відповідає на питання, чи правомірно нараховувати суддівську винагороду за весь період перебування судді у відпустці та виплачувати за 3 дні до її настання, якщо це не відпускні, а суддівська винагорода. Відзначається, що Закон про судоустрій не регулює порядок виплати суддівського

винагороди під час перебування судді у відпустці. Отже можна використовувати норми Кодексу законів про працю та Закону про відпустки - щодо виплати зарплати за час відпустки за 3 дні до її початку.

З текстом листа ДСАУ можна ознайомитись за посиланням.

Закон і БізнесПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Галина
06.09.2016
Де органи місцевого самоврядування? Чому їх вишвирнули як щось непотрібне? Як по держслужбі - зарплату не підняли. і статус держслужбовця не зняли. пенсії не повернули. Більше прям ідуть ті слова які в ефірі запікують.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі