Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.04.16
4440 0
Друкувати
Обране

"Матриця функцій службовця — сервісна і регуляторна" - Інтерв'ю Голови Нацдержслужби Костянтина Ващенка газеті "Урядовий Кур'єр"

Із 1 травня цього року набуває чинності закон «Про державну службу». Серед його новацій — запровадження посади державного секретаря як керівника держслужби у Кабінеті Міністрів та міністерствах, а також незалежність держсекретарів та службовців від політичних впливів, результатів виборів, зміни міністрів.


Зазвичай настрої, з якими з приходом нової політичної сили державні чиновники сідають на валізи,демотивують працівників, що призводить до плинності кадрів. Прихід нового міністра не має бути причиною «тектонічних» кадрових змін. Він має ставити лише завдання в межах угоди коаліційного уряду, а держслужбовець — професійно їх виконувати.

Закон стосується інтересів 250 тисяч держслужбовців, які працюють у системі органів виконавчої влади, і 80 тисяч держслужбовців органів місцевого самоврядування. Цікаво, що після завершення децентралізації й ухвалення змін до Конституції левова частка повноважень та компетенцій перейдуть від органів держвлади на рівень територіальних громад. Про те, як реалізовуватимуть закон, «УК» розповів голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин ВАЩЕНКО. 

—  Пане Костянтине, чи стане держслужба завдяки новому закону «Про державну службу» більш привабливою?

— Див не буває, і 1 травня ми не прокинемося у країні, де буде абсолютно нова держслужба. Але саме з цього часу мають відбутися зміни, які зроблять її представників більш захищеними зокрема від політичного впливу (закон дає чіткий поділ на політичні та адміністративні посади). Це гарантуватиме держслужбовцеві стабільність, кар’єрне просування, мотивацію для якісного виконання службових обов’язків.

Закон побудовано на європейських принципах демократичного урядування. В ефективній державі обслуговують потреби громадян, держава їм не заважає, а допомагає розв’язувати повсякденні проблеми та надає якісні послуги. Існуватиме зрозуміла і прозора модель оплати праці, запроваджується конкурсний відбір і для вступу на державну службу, і для просування на ній. Відійде те, що руйнує держслужбу ідемотивує її представників: квотний принцип призначення, призначення за кумівськими, родинними або ще якимось зв’язками.

— Конкурси на посади держслужбовців проводять і нині.

— Вони не дають належної якостідержслужби. І на посади вищих чиновників таких конкурсів немає. До речі, одна з новацій закону «Про державну службу» — запровадження посади держсекретаря як керівника держслужби у Кабінеті Міністрів та міністерствах. Друга новація - незалежність держсекретарів та службовців від політичних впливів, результатів виборів, зміни міністрів. Настрої, з якими із приходом нової політичної сили державні чиновники сідають на валізи, демотивує працівників. Прихід нового міністра не має бути причиною для «тектонічних» кадрових змін. Новий міністр має ставити лише завдання в межах угоди коаліційного уряду, а держслужбовець — професійно забезпечити їх виконання. Саме нинішня практика призвела до плинності кадрів на держслужбі.

На діяльність службовців органів місцевого самоврядування впливатиме закон «Про службу в органах місцевого самоврядування». Відповідний законопроект уже готуємо з парламентом до другого читання. Цей документ розділятиме виборні посади та посади інших службовців органів місцевого самоврядування.

— Чи вдається істотно підвищити зарплати чиновників за рахунок їхнього скорочення?

— Останні два роки відбувається скорочення кількості державних службовців. На сьогодні в Україні приблизно 250 тисяч держслужбовців, які працюють у системі органів виконавчої влади, і 80 тисяч осіб держслужбовців органів місцевого самоврядування. Після того як відбудеться децентралізація, коли буде ухвалено зміни до Конституції, левова частка повноважень та компетенцій перейде від органів держвлади на рівень територіальних громад. Але тоді громади мають бути кадровоспроможними, й нинішня «пропорція» зміниться: приблизно 100 тисяч держслужбовців перейдуть працювати в органи місцевого самоврядування.

Але законопроект «Про службу в органах місцевого самоврядування» передбачає, що самі територіальні громади матимуть повноваження визначати структуру виконавчих органів, чисельність залежно від наявності завдань та ресурсів. Держава гарантуватиме мінімальні зарплати посадовцям, а решту вирішуватиме громада, зокрема рівень оплати праці. Якщо у громаду надходять інвестиції, створюються робочі місця, вона економічно процвітає, це свідчитиме, що чиновники працюють ефективно, і тоді вони повинні мати більшу зарплату. Такого зв’язку, на жаль, поки що немає, але він має бути.

Питання зарплати найбільш болюче в держслужбі: 40% держслужбовців отримують зарплату на рівні мінімальної. Питання зарплати поділяється на дві складові: сама модель зарплати (нині 40% її становить оклад, а решта — премії, що змушує бути лояльним до керівника). Закон встановлює зарплату на рівні 70%, 30% — премія, плюс виплата за вислугу років і доплата за ранг, розміри яких має встановити Кабмін.

Друга складова зарплатного питання — її підвищення. Уряд з парламентом знайшов компроміс щодо встановлення перехідного періоду протягом двох років. Наприкінці цього періоду оклад у держслужбовця має бути не меншим від двох мінімальних зарплат. Уже в цьому році піднімаємо частку зарплати в посадовому окладі. А з 1 січня 2017-го щопівроку підтягуватиметься в абсолютних цифрах рівень зарплати.

— У якому стані підготовка понад 30 нормативно-правових актів, необхідних для запровадження цього закону в життя?

— Із цих документів не всі першочергові, але половину з них, думаю, ухвалимо до 1 травня. Без них закон не зможе запрацювати. На сьогодні уряд зокрема врегулював питання проведення конкурсів, діяльності комісії вищого корпусу, стажу, відпусток. Найближчим часом він планує ухвалити постанови, які стосуються схеми посадових окладів держслужбовців.

Один з напрямів нашої роботи — інформаційно-роз’яснювальний, оскільки новий закон викликає чимало запитань, і навколо нього багато страхів.

— Наприклад?

— Багато питань виникає у тих держслужбовців, які втратять цей статус. За межі держслужби буде виведено, наприклад, працівників патронатної служби. Але із втратою статусу держслужбовця вони отримають і певні переваги. На них не поширюватимуться обмеження, визначені для держслужбовців. Наприклад, вони отримають право суміщати роботу, працювати на півставки, що нині неможливо.

— Новий закон закріплює загальну систему пенсійного забезпечення і ліквідує системуспецпенсій та пільги. А як вирішуватиметься питання щодо держслужбовців, які пропрацювали 10—20 років за старим законом, сплачуючи вдвічі більший соціальний внесок, і розраховували на відповідну пенсію?

— У перехідних положеннях закону ми відновили справедливість у цьому плані, прописавши, що ті держслужбовці, які на момент набуття чинності нового закону заробили собі право, яке передбачав попередній закон, на спецпенсію, відпрацювавши 10 або 20 років, то за ними це правило потрібно зберегти. Це зроблено з міркувань справедливості. Адже держслужбовці й прирівняні до них сплачували більший відсоток єдиного соціального внеску (6,1%, тоді як пересічні громадяни — 3,6%). Це не пільга, а кошти, які в більшому обсязі сплачували держслужбовці для отримання більшої пенсії. І коли в держслужбовців забрали це право, то відбулася дискримінація, і я радий, що в непростій дискусії з парламентом це право відновлено. Це не відновлення спецпенсій, а відновлення гарантій, які давалися людям, що давно працюють на держслужбі. Це стосується й прирівняних до держслужбовців посадовців органів місцевого самоврядування.

— Тобто ці люди тепер мають право на держпенсію і можуть ще працювати без позбавлення їх зарплати?

— Думаю, що так.

— Держслужбовці категорії «А» мають володіти однією з трьох офіційних мов ЄС. Які часові межі передбачено для втілення в життя цієї вимоги? Як вирішують «мовне» питання серед нинішніх чиновників?

— Оскільки більшість питань обговорюють у кулуарах тет-а-тет, наявність перекладача іноді стримує відвертість у розмові й ефективне проведення переговорів. Нині вперше в Україні маємо ситуацію, коли Президент та члени уряду повинні вільно володіти англійською мовою, бо це спрощує вирішення багатьох питань і комунікацію з партнерами.

Один з архітекторів сінгапурських реформ Лі Куан Ю на запитання, яку реформу він робив першою, всі очікували, що він скаже про податки, пов’язані з реформами держуправління, та він сказав, що першою реформою було те, що… змусили всіх розмовляти англійською мовою. Тепер і в нас серед умов входу до вищого ешелону держслужби є така вимога.

Розуміючи, що потрібно підготуватися до цього, навчитися або підтягнути рівень у перехідний період, цій нормі нададуть чинності з 2018 року. Для людей, які працюють або претендують на вищі посади в держслужбі, є час. Вважаю, що це правильно. Президент оголосив 2016-й Роком англійської мови. А уряд розробив необхідні заходи, які дають змогу держслужбовцям навчатися і здобувати відповідну мовну кваліфікацію.

— Час для затвердження Стратегії реформування державного управління, що є однією з вимог представників ЄС, переносили вже кілька разів. На якій стадії опрацювання цей документ?

— Нацдержслужбу залучено до підготовки цієї стратегії. Її ухвалення — одна з умов отримання фінансової допомоги від закордонних партнерів. Ми відповідаємо за компонент, що стосується реформи держслужби, і щодо цього в нас немає неузгоджених питань із європейськими експертами, представниками ЄС. Але стратегія містить інші напрями: реформування політики, Кабміну, центральних органів виконавчої влади, врегулювання адмінпроцедур, прозорість фінансів. Це комплексний документ, і за кожен з компонентів відповідальні міністерства.

Нині доопрацьовують цю стратегію, і ми очікуємо, що Україну найближчим часом відвідають експерти з ЄС, і буде затверджено остаточну версію цього документа, яка влаштує обидві сторони.

— Чи відрізняється менталітет нашого та закордонного держслужбовця?

— Звичайно, відрізняється. Але питання не в людях, а в правилах гри. Завдання податкового інспектора в Німеччині полягає не у виконанні плану зі збирання податків, а в допомозі платникові податків у правильному заповненні декларації й платіжних документів, щоб не припуститися помилок. Натомість працівник нашої фіскальної служби спрямований на те, щоб знайти, покарати і стягнути штраф. По-різному сформульоване завдання, і по-різному відбувається спілкування.

Модель держуправління передбачає, що на перший план серед функцій держави виходять сервісна і регуляторна. Тобто слід зробити систему нормативних актів такою, яка була б зручною бізнесу, громадянам, у якій держава була б найменш помітна, а люди почувалися найбільш захищеними. У цьому суть реформ, які мають відбутися в Україні, а це спричинить і зміни в ментальності нашого держслужбовця.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн