Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.09.18
28829 34
Друкувати
Обране

Мінфін запропонував уряду у 2019 році заморозити фонд оплати праці для державних службовців на рівні 2018 року

31 серпня, у приміщенні Міністерства фінансів України, під головуванням заступника Міністра фінансів Юрія Джигиря, відбулася трьохстороння робоча зустріч представників від міністерства, профспілок, роботодавців з питань проекту Державного бюджету України на 2019 рік.


У заході взяли участь Голова Профспілки Юрій Піжук та завідуюча відділом виконавчого апарату Валентина  Гурневич.

Заступник Міністра інформував сторони соціального діалогу про основні завдання бюджету на 2019 рік, макропоказники, бюджетні показники. Мова також йшла про збалансування бюджетних показників для виконання основних завдань бюджету на 2019 рік.

Міністерством було напрацьовано та запропоновано Уряду ряд заходів для збалансування бюджетних показників, а саме:

  • збереження відсотку надходжень до дорожнього фонду (спецфонд) у 2019 році на рівні 2018 р. – 50% (а не 75% як планувалось);
  • збільшення специфічних ставок на тютюнові вироби та індексація ставок, встановлених в абсолютних значеннях;
  • замороження фонду оплати праці для державних службовців на рівні 2018 року;
  • скорочення фонду оплати праці райдержадміністрацій за рахунок скорочення чисельності на 30%;
  • відтермінування проведення індексації пенсій з березня на вересень 2019 року.

Профспілкова сторона з обуренням відреагувала на зазначену інформація як таку, що  нівелює справедливий розподіл бюджетних призначень. У своєму виступі Голова Профспілки Юрій Піжук наголосив, що ми знову повертаємося до часів, коли держава вирішувала збалансування показників бюджету за рахунок державних службовців та пенсіонерів. Адже, з метою поповнення бюджету, Уряд готовий скоротити 30% держслужбовців без проведення попереднього функціонального обстеження.

Сторони робочої зустрічі домовились розглянути зазначене питання на найближчому засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

www.ppdu-ua.org

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(34)
Вадим
03.09.2018
Райдержадміністрації скоротять на 30%, настворюють ОТГ і штат чиновників по країні збільшиться в кілька разів. Рехформа !!!!
Наталія Вадим
04.09.2018
Але ці чиновники (ОТГ) вже фінансуються з місцевого бюджету, а не державного, отож свої кошти Кабмін зекономить.
Вадим Наталія
04.09.2018
Шановна , у нас більше половини областей дотаційні і фактично у більшості ОТГ власних коштів вистачає тільки на зарплату місцевим керівникам.
++++ Вадим
18.10.2018
в райдержадміністрація при посадових окладах спеціалістів від 2600 до 4100, люди самі розбіжаться
Справедливість Вадим
14.11.2018
Ті, що робили при Ющенкові в РДА, потім при Януковичі, тепер при нашому поважному Президентові успішно перелізли в ОТГ. НЕ МІНЯЄТЬСЯ НІЧОГО
РАБ
03.09.2018
СМЕРТНЫХ - СОКРАТИТЬ, ЦАРЕЙ - ОБОГАТИТЬ!!!
Героям слава!!
**** РАБ
04.09.2018
таким, як Ви героям
Ольга
03.09.2018
Ти бач - це вони в змозі заморозити (навіть поропонують уряду), а ціни на хліб, медикаменти та енергоносії чогось не в змозі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bac Ольга
04.09.2018
Бо точки роздрібної торгівлі (кіоски), в яких продаються ці товари першої необхідності, знаходяться в приватних раках (їхніх). Навіщо самого себе обділяти
прокіп_ Ользі Ольга
16.01.2019
Хай собі яйця заморозять, С,,,,И!
Олена
04.09.2018
Чому уряд свої зарплати не заморожує????
Shbyf Олена
04.09.2018
А нащо депутатм взагалі зарплата?Це ж копійки, як за перехід в іншу фракцію ,голосування за "потрібний"законопроект пропонуються шалені кошти, рахунок іде на сотні тисяч, мільони грн.А тут якась зарплата...Ха-ха. Чого б і не заморозить! І виставить себе героями,що печуться за бюджет.
****
04.09.2018
"Без проведення попереднього функціонального обстеження" - це як?


Світлана
04.09.2018
Чому не можна одразу всім коментарям поставити + лише одному, адже всі коментуючі праві. Нажаль читають нас лише такі як ми а не верхушка країни в яких давно не мінімальна заробітна плата, і відпустка не на огороді а на Мальдівах. Державні службовці (особливо в районах) чекають 2019 рік для підвищення з/п згідно ЗУ "Про державну службу" (адже липень 2018 в прольоті), а вони отакий сюрпрайз. С..........ки
ТАТКА Світлана
04.09.2018
А нам що, треба підвищення ? У нас же діти не хочуть їсти . Скільки можна?
У мене 16 років державного стажу, оклад 2643, ранг 200,стаж 1269=4112-802 утримання = 3310,00 от і розживись. Усіх забезпеч-харчі, одяг, ліки, підручники, послуги ЖКП ... і на чориний день відклади. Залишається одне - петля...


Оксана
04.09.2018
А все так "красиво" починалось.
З початку в Законі мінімальну заробітну плату змінили на прожитковий мінімум, потім проігнорували підвищення з 01 липня, тепер і зовсім заморозили.
А головне що до себе любимих Закон про держслужбу не застосовується...
Ikar
04.09.2018
якщо в кошторисі на 2018 рік були закладені надбавки, то враховуючі що надбавки в законі про держслужбі розраховані тільки 2 роки то вийде те на те і увійдуть у підвищенні оклади....але ж як бути якщо не було надбавок
Антоніна
04.09.2018
Почався відлік назад. Незабаром посадові оклади держслужбовців всіх категорій на районному рівні будуть в розмірі мінімальної зарплати. Недовго раділи збільшенню.
поліна
05.09.2018
не подобається - не працюйте, а шукайте де платять більше,
SV поліна
06.09.2018
Тварь
shbyf поліна
06.09.2018
ти з тих майданутих,хто кричить,що безвіз це благо для народу, що хай ідуть усі в польшу на роботу,бо це щастя наступило.А може краще закрити наглухо кордони,щоб талановита молодь зміцнювала і розбудовувала нашу рідну Україну, а не їхній гребаний євросоюз.
dss shbyf
07.09.2018
О, вата знову підтягується
Петро мальдівський поліна
01.10.2018
Ситуація так складається, що прийдеться їхати весною на заробітки. Шкода тільки десять років стажу ДС, а на пана прийдеться різноробом горбатитис, от як докурувалися. З власних спостережень, 80% моїх знайомих або поїхали на заробітки або їздять на роботу в Європу періодично.
Правда поліна
06.02.2019
Це мабудь прибиральниця написала, бо в неї така ж зарплата як на держслужбі. Запрошує тряпку тягать....
Іра
06.09.2018
А заступників голови райдержадміністрацій та керівників апарату будуть скорочувать, чи як завжди за рахунок спеціалістів?
Стітлана Іра
06.09.2018
у нас в рда добавили третього заступника голови районної державної адміністрації. Нас у відділі 3 чоловіка (відділ економічного розвитку і торгівлі + охорона здоров'я) начальник, бухгалтер,головний спеціаліст. Підпорядковуємся по розподілу 3 заступникам, коли начальник у відпустці чи на лікарняному не знаю чиє доручення перше виконувати всі троє командують, всім відразу щось терміново потрібно (+ четрвертий голова).
Ірина Стітлана
06.09.2018
В нашій матушкі-Україні завжди було- де збираються три хохла- там два гетьмана
Тетяна
17.09.2018
Вибори на носі, а тут неувязочка виходить, із зарплатою держслужбовців. А як начнуть ось агітувати. Цирк попереду - ждемо!
Михайло
27.09.2018
Норм. Головний спеціаліст і прибиральниця будуть получати однаково. Приорітетна державна служба!
василь
28.09.2018
дивно,що держслужбовці одержують малу зарплатню, є дані про навпаки: нач. управління соцзахисту подільської рда одеської області назаренко отримує зарплатню у сорок тисяч грн-круто. не потрібно нудьгувати , є резерви.
Наталія василь
31.10.2018
зверніть увагу, що таку зарплатню мають керівники і начальники.Але не прості держслужбовці

Правда василь
06.02.2019
Шо ти бред городиш
Наталія
04.10.2018
А чому тільки в районних держадміністраціях, а не в міністерствах,в купа незрозумілих служб, інспекцій, департаментах, управліннях та в самих ОДА???Якийсь постійний геноцид районів.
Наталія
31.10.2018
Цікаво, що скорочують тільки районні адміністрації. Звичайно краще познущатися з районів. Тільки, не смію Вас розчарувати, але значної економії тут не вийде, бо основні бюджетопоїдальники- це керівники,оскільки в них високі заробітні плати, а скоротять, звичайно ж не їх, а простих держслужбовців. Особливо , зверніть увагу на декларації чиновників міністерств і різних державних контролюючих органів, а також обласних адміністрацій. А потім думайте, де буде найкраща економія. Але, як звісно, ворон воронові....
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн