Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.09.22
2010 0
Друкувати
Обране

НАДС повідомляє про збір статистичних даних щодо складу державних службовців у період воєнного стану

З 1 по 10 жовтня в Україні міністерства та відомства, а також органи місцевого самоврядування мають подати Національному агентству з питань державної служби інформацію про службовців у період воєнного стану.

Відповідно до вимог частини другої статті 9 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” та підпункту 2 пункту 6 Положення про НАДС, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 500, інформуємо про подання інформації про державних службовців у період воєнного стану. 

Інформація заповнюється станом на 30 вересня 2022 (включно) та подається до 10 жовтня 2022 року виключно за формами ( .xlsx , 19.92 Кб ), що розміщені на вебпорталі https://ksds.nads.gov.ua/:

Доступ до вебпорталу з використанням встановленого ідентифікатора (логін та пароль). 

Щодо порядку подання інформації

Територіальні органи державного органу подають звіт до державного органу вищого рівня. Державний орган вищого рівня, що має територіальні органи, перевіряє звіт, узагальнює їх та подає до НАДС виключно через вебпортал: https://ksds.nads.gov.ua/.

Районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, апарати та структурні підрозділи ОДА подають звіт до обласної державної адміністрації. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні державні адміністрації, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації перевіряють звіти узагальнюють їх та подають до НАДС виключно через вебпортал: https://ksds.nads.gov.ua/.

 Окремо звертаємо увагу:

  • вакантною посадою вважається наявна у штатному розписі органу посада на котру не укладений трудовий договір (не є вакантними посади державних службовців котрі перебувають у відпустці по догляду за дитиною або увільнені від роботи);
  • щодо кількості державних службовців, які перебувають на тимчасово окупованих територіях подається інформація про частини території проведення операції об’єднаних сил; частин територій України, що захоплені агресором під час збройної агресії проти України, або в межах районів воєнних (бойових) дій або блокованих районів. 
Джерело:
НАДС
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі