45364 17

Нацдержслужба затвердила нові тестові питання на перевірку знань державних службовців

Нацдержслужба затвердила нові тестові питання з метою перевірки законодавчих знань у державних службовців.

Національне агентство України з питань державної служби видало наказ від 06.05.2016 № 97/1328/5 (далі — Наказ № 97), в якому затверджено Перелік тестових питань на перевірку знання:

  • Конституції України;
  • Закону України «Про державну службу» 
  • Закону України «Про запобігання корупції» 
  • спеціального законодавства (законів України «Про Кабінет Міністрів України», «Про центральні органи виконавчої влади», «Про адміністративні послуги», «Про місцеві державні адміністрації» , «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні»  Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України).

Порядок проведення конкурсу на державну службу, який затверджено урядовою постановою  від 25.03.2016 № 246 (далі — Постанова № 246), визначає, що одне завдання має включати 40 тестових питань. Вони  обиратимуться для кожного учасника тестування автоматично із загального переліку питань куди входитиме не менше 100 питань на знання (для кожного із зазначених видів законодавства). Тому Нацдержслужба України розробила по 100 тестових питань для перевірки знань із кожного напрямку.

ПЕРЕЛІК ТЕСТОВИХ ПИТАНЬзагрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (17)
123
16.05.2016
Навіщо "маленькому" державному службовцю 40 питаннь на перевірку знання спеціального законодавства (законів України «Про Кабінет Міністрів України», «Про центральні органи виконавчої влади», «Про адміністративні послуги», «Про місцеві державні адміністрації», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України)??? там такий жах.... а свої спеціальні "робочі" питання вивчемо на робочому місці.... якщо доживемо мабуть...
Тетяна 123
17.05.2016
А навіщо діти в школі вивчають більше 1000 понять з фізики, хімії та інших предметів, якщо вони їм у майбутньому не знадобляться?! Державний службовець має бути не просто офісною крисою, яка тупо виконує свої завдання, щоб отримати свій шматок сиру, а дійсно відповідати високому званню державного службовця, своїй посаді, служити своєму народу, розуміти усю систему, і бути компетентним у багатьох питаннях, що стосуються Держави.
Андрій Тетяна
17.05.2016
Правильні слова, але не при зарплаті 2 тис. грн.
Ольга Тетяна
20.05.2016
Я гадаю, що людині яка прийде за призначенням субсидії чи пенсії одинаково чи знаєте Ви спеціальні закони.Їй головне, щоб ви могли вірно призначити допомогу чи пенсію , а не потім вертати переплатить які винекли не по її вині.
Яяяяя Тетяна
30.05.2016
Ого, скільки пафосу... Звідки б це??? А як що серйозно, то Ви звичайнови праві: Державний службрвець має бути єрудованим і рівень йогоь знань має бути високим як в питаннях, які стусуються виконання його бузпосередніх обов’язків так і загальних знань. Але, перш за все, має бути мотивація: людина має розуміти що від нього вимагають певні речі а він в разі відповідності високим критеріям, отримує якісь блага (а що може бути кращим мативатором ніж високий рівень матеріального забезпечення). Тут мова як раз і йде про дууууже високі вимоги при дуууже низкому рівні заробітної плати. І, судячи з усього, новий Закон мало що змінить (з точки зору невідповідності).
Ольга
20.05.2016
Я не знаю хто тепер захоче приймати участь в конкурсі.Адже усім відомо, що туда прийде чиєсь протеже, а ти потратиш тільки купу часу на вивчення законів і тебе не візьмуть.
ННННН Ольга
26.10.2016
Так, повністю з Вами згідна. Я клято сиділа вчила ці закони, дала правильних 39 відповідей із 40-а, а не пройшла співбесіду, де задавали питання не про майбутню роботу, а випитували все про колишню і лише з цього визначили, що я їм не підходжу. Невже людина може мати 2 вищі освіти, чесно вивчити 10 законів і не вивчити потім однієї інструкції по роботі? Кого хочуть-того і беруть, а тестування - це для галочки. Хоча можна було б відразу здогадатися, коли всіх конкурсантів розвели по різних кімнатах, мотивуючи це тим, що у них недостатньо комп`ютерної техніки. І це люди, які перевіряють твої знання по законах, перед тестуванням (по закону) навіть не перевірили твоїх документів? Правильно всі кажуть - в нашій країни порядку ще довго не буде.
Тетяна
26.05.2016
Тестування на сайті нацдержслужби проходитимуть всі категорії держслужбовців? А,Б,В
Фирі
16.09.2016
xxxxx
Адміністрація сайту Фирі
16.09.2016
Шановний Фирі! Ваші оголошення будуть знову видалені. Це Вам не базар! У разі ігнорування Вами попередження, будемо вимушені звернутися до органів МВС. Також, якщо буде встановлено, що Ви є державним службовцем - будете відповідати по Закону України "Про запобігання корупції".
Адміністрація сайту
17.09.2016
Шановні користувачі сайту! У зв'язку з моніторингом стану законності та запобіганню нерівних умов доступу громадян до державної служби, Національне агенство з питань державної служби України попереджає про незаконність вчинюваних Вами дій і просить негайно видалити відповідні оголошення із всіх іентернет-ресурсів. А також наголошуємо на те, що у разі відсутності реакції на цей лист, всю зібрану нами інформацію буде передано компетентним органам для притягнення до юридичної відповідальності. Просимо звернути увагу на те, що скарга на Ваші оголошення вже направлена адміністрації усіх інтернет-ресурсів. З повагою Національне агенство з питань державної служби України
волинь
19.09.2016
1хвилина на завдання-мало! Враховуючи,що потрібно вибрати з 4х відповідей 1 правильну... Питання ставляться зовсім не так,як в тестах затверджених,ще й з "заковирками".. А взагалі то -ЧЕСНО !!! Здав-нездав відразу комп’ютер видає. Так що вчіть законодавсво!
Богдан
29.09.2016
А скільки питань дається на тестувані?
олена Богдан
30.09.2016
З 400 питань випадає 40. Тобто дається 40 хв на 40 питань
Людмила Олексіївна
25.10.2016
Шановні відвідувачі даного сайту і інших сайтів, не ведіться на пропозиції в яких пропонують варіанти відповідей. Ніхто Вам такої інформації не продасть, це лиш безсовісні шахраї хочуть заробити на довірливих громадянах. Таких варіантів відповідей немає навіть у голови та членів комісії держустанови.
семен Людмила Олексіївна
26.10.2016
>> Таких варіантів відповідей немає навіть у голови та членів комісії держустанови. Якщо немає, - значить ще не купили ))) Як можна називати людей "безсовісні шахраї" тільки на основі своїх припущень?!!! Існує багато варіантів витоку інформації. Якби за Вашими словами "безсовісні шахраї" самі зуміли придумати грамотні варіанти відповідей, то вони б таких заробітків не шукали.
Наталія Сергіївна
27.10.2016
Посібник із тестами та відповідями до тестів, що відповідають чинному законодавству України 2016 р. Посібник є легальним документом і не порушує законності та умов доступу громадян до державної служби. e-mail: dergslugba.forum@ukr.net тел. +380984087617, +38667615302 http://dergslugba.forum.tilda.ws/