Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.04.19
12746 24
Друкувати
Обране

НRMIS: держслужбовців найматимуть за аналогією ProZorro

Уряд схвалив пілотний проект електронної системи управління державної служби.


Реформа державного управління проводиться в Україні вже кілька років. За цей час було зроблено ряд кроків для формування нового іміджу державної служби та максимальної ефективності її роботи. Днями Кабінет міністрів підтримав ще один проект у концепції реформи, а саме з впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами (Human Resource Management Information System, HRMIS). Система покликана підвищити результативність роботи чиновників та зробити відкритими для громади суспільно важливі дані.

НRMIS — це електронна система обліку та управління персоналом. Подібні системи вже використовують великі приватні компанії як в Україні, так і в розвинутих країнах світу, зокрема в Японії. У систему вносять усі дані про державних службовців, обсяг їх повноважень та обов’язків, досвід роботи, проходження підвищення кваліфікації, заробітну плату тощо. Таким чином, інформація про усіх державних службовців концентруватиметься в одному електронному ресурсі.

Наразі статус державного службовця мають більш ніж 240 тисяч людей. Для ефективного керування такою кількістю кадрів просто необхідно застосовувати сучасні інструменти, зокрема електронні.

Засновник ProZorro, експерт з реформування держслужби, менеджер проекту НRMIS Олександр Стародубцев пояснив: «Це тільки інструмент для:

  1. Свідомого прийняття управлінських рішень для кращого використання людського капіталу в держслужбі;
  2. Перезавантаження відносин влади і суспільства через предметну дискусію.

Не «всіх звільнити/розстріляти/ привезти з Марсу хороших», а «оцей конкретний підрозділ, що виконує оці функції в кількості N людей, які отримують Х зарплати, нам не потрібний», або «отут люди сильно перевантажені, треба залучити більше спеціалістів». З’явиться такий інструмент — почнеться широке конструктивне суспільне обговорення. Наше завдання (HRMIS) — цю розмову почати».

Через півроку планується запустити пілотний проект у секретаріаті уряду і деяких міністерствах, а також буде відкрито публічний портал. А на 2020 рік заявлена повноцінна робота HRMIS в усіх міністерствах та інших органах державної влади.

sud.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(24)
Сергей
05.04.2019
укатали прозорро, укатают и HRMIS

Лада))
05.04.2019
АААААААААААААААА!!!!!! Дайте гідну зарплату і буде імідж!!!
Ikar Лада))
09.04.2019
а можна по темі?
Петро мальдівський
05.04.2019
Це не реформа держслужби, це тотальний розвал системи держслужби який почався ще в 2013-2014 х роках. Ганьба такій владі, при якій державний службовець отримує зарплату на рівні прибиральниці.
777
05.04.2019
а что такого особенного делает гос служащий ? !!!
у обычного бухгалтера ответственность не меньше. и коррупцию могут пришить и в тюрьму посадить . постоянные проверки и штрафы за нарушения высосанные из пальца .
Ян 777
08.04.2019
бухгалтеру не госслужащему коррупцию припишут или крим. ответственность, если он очень сильно постарается. Госслужащего гораздо проще загнать под статью, тому не груби, туда не ходи, политические мысли держи при себе, с клиентами только на украинском, и только попробуй чтоб родственники работали там же. У нас сотрудници шоколадку боятся от благодарных людей взять и громоко высказыватся по политическим темам. Я уже не говорю за подачу деклараций и постоянные письменные ознакомления со статьями ЗУ "Про коррупцию"
Josh_UA Ян
08.04.2019
с клиентами только на украинском
__
ну це вже в ніякі ворота не лізе. як так з людьми можна знущатись?
Ян Josh_UA
08.04.2019
полегчало?
Олена Ян
09.04.2019
Я ушла с госслужбы и перекрестилась.
Сдавать сейчас экзамены, заполнять электронную декларацию, оформлять языковые сертификаты и после этого сидеть на работе до "несхочу", выполняя дебильные задания.
Нееет, я этим уже около 20 лет поигралась и достаточно. Больше не хочу.
Госслужба была госслужбой в 90-х - в начале 2000х годов, когда были профессионалы, а сейчас их, к сожалению, осталось очень мало. Нормальные спецы слюстрированы или ушли по-своему и не по своему желанию.
777 Ян
09.04.2019
так переходите на бухгалтера с ответственностью как у министра , а зарплатой и отпуском как у уборщицы (меньше чем у уборщицы ) , куча дебильных заданий , контролей , отчётов , проверок , штрафов и т.д. похлеще чем на вашей госслужбе !
Ян 777
10.04.2019
а по Вашему, кем я работаю? Вся работа бухгалтера с проверками, отчётами и т.п., только на госслужбе
777 Ян
11.04.2019
переводитесь на обычного бухгалтера . без выслуги , без ранга , без спецстажа , с минимальным отпуском , минимальной зарплатой . классно же . сможете разговаривать на русском , всем хамить , брать взятки и декларацию раз в год не подавать.
Ikar
05.04.2019
нам "темним" мабуть не зрозуміти що це таке … але я за новації =)
Ikar Ikar
09.04.2019
Так розумію це щось на зразок електронних особових справ...і держава як роботодавець буде мати змогу побачити всіх свої працівників, шо дасть змогу оперативніше приймати певні рішення. Нічого поганого в цьому не бачу
Олександр
08.04.2019
Керівник НАДС Ващенко або свідомо не хоче знімати рожеві окуляри, або його дуре його оточення. На всих заходах та засіданнях уряду говоре тільки: ми реформували, ми запроваджуємо, ми оптимізували... Та проаналізуйте хоч раз той новий закон про державну службу, який вже скільки раз згвалтований, що вся реформа пішла коту під хвіст
Оксана
08.04.2019
І як тільки ми працювали без цього раніше. Нарешті всі проблеми зникнуть.
Було б смішно, якби не було так сумно...
Ігор
09.04.2019
Буде так само як з тестами на знання законодавства - хто потрібно їх "здасть" без проблем, а тих, хто все-таки чесно пройде їх, того зарублять на співбесіді
еге ж
09.04.2019
У систему вносять усі
дані про державних службовців, обсяг їх повноважень та обов’язків,
досвід роботи, проходження підвищення кваліфікації, заробітну плату
тощо.
Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/derzhavna-sluzhba/nrmis-derzhsluzhbovtsiv-naymatimut-za-analogiyeyu-prozorro/
люда еге ж
10.04.2019
а хто буде вносити ці дані? кадровик?
еге ж
09.04.2019
всі дані про держслужбовця---а у нас такий гарний захист даних, що наразі шахраї телефонують вибірково, а тоді будуть всим....
Віка ⇒ еге ж еге ж
09.04.2019
це точно, а як же захист персональних даних???
Петро мальдівський Віка ⇒ еге ж
09.04.2019
Про який захист можна говорити якщо у відкритому доступі в інтернеті розміщені списки громадян україни в яких зазначено ПІБ, номер телефону, адресу проживання. Всі данні для зловмисників є, варто тільки захотіти їх знайти. А від аншої дуже зайнятої кіберполіції реакціїї нуль цілих нуль десятих. Звертався закрити доступ до одного з таких сайтів, звернення перекинули на районний відділок поліції, про що тут ще можна говорити.
Ikar еге ж
10.04.2019
Вам вже відомо яким там захист буде?
ще не реалізували а Ви вже говорите про злив даних...
Соня Ikar
11.04.2019
Тут починає діяти принцип аналогії - ми вже бачили як в "добре" захищеному реєстрі майнових прав "невстановлені зловмисники" міняли власників нерухомості і не далі як в минулому році. То чим краще має бути захист в цьому? От люди і передбачають найгірше...
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн