Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.10.14
1599 0
Друкувати
Обране

Підписано Закон "Про прокуратуру"

Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про прокуратуру", який скасовує функцію загального нагляду прокуратури.

"Слідство маємо передати Державному бюро розслідувань. Останній радянський рудимент в українській правоохоронній системі ми ліквідували", - сказав Президент, підписуючи закон.

Законом скасовуються функції прокуратури щодо нагляду за додержанням і застосуванням законів (так званий "загальний нагляд"). Основна роль у виконанні таких завдань відводиться профільним органам державної влади. Повноваження прокуратури у сфері суспільних відносин, не пов’язаних із кримінальним судочинством, обмежуються виключно її можливістю здійснювати дії, пов’язані з виконанням конституційної функції представництва інтересів громадянина або держави в суді.

Прийняття Закону "Про прокуратуру" наближує Україну до європейських стандартів.

За матеріалами Прес-служби Президента України

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі