Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.06.16
5027 2
Друкувати
Обране

Працівники підрозділів внутрішнього аудиту держорганів — держслужбовці

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України, частини другої статті 3 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» від 17.03.2011 № 3166-VI, частини першої статті 7 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09.04.1999 № 586-XIV, статей 19 та 26 Бюджетного кодексу України до повноважень державного органу, визначених законодавством, належать повноваження щодо здійснення внутрішнього аудиту.


Тож у розумінні законодавства про державну службу, в якому чітко визначено перелік посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування за встановленими законодавством критеріями, посади працівників підрозділів внутрішнього аудиту державних органів (або посадових осіб таких органів, на яких покладаються повноваження щодо проведення внутрішнього аудиту) належать до державної служби.

Лист Нацдержслужби від 23.05.2016 № 2812/11-16

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(2)
Коля
10.06.2016
Чем бы дитя не тешилось...
Наталія
15.06.2016
Придурки.Коштів не вистачає на заробітну плату по новому Закону, роз"яснити толком нічого не можуть.Кому потрібна ця Нацдержслужба?Коли не позвониш,ніхто не може дати розумного роз"яснення та пояснення та ще й попробуй дозвониться,ніхто трубку не бере.Навіщо писати телефон гарячої лінії,якщо ви по ньому не відповідаєте.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн