Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.12.20
45193 7
Друкувати
Обране

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі"

Законом встановлено, що «у зв’язку з потребами служби державний службовець за рішенням суб’єкта призначення може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річноговіку за його згодою. Рішення про продовження строку перебування на державній службі приймається суб’єктом призначення щороку, але не більш як до досягнення державним службовцем 70-річного віку. Припинення державної служби державним службовцем, строк перебування якого на державній службі був продовжений відповідно до цієї частини, здійснюється на підставі пункту 7 частини першої статті 83 Закону «Про державну службу».

Законом встановлено, що «повноваження суб'єкта призначення стосовно Керівника Апарату Верховної Ради України, крім випадків, передбачених пунктом 35 частини першої статті 85 Конституції України, здійснює Голова Верховної Ради України».

Законом встановлено, що

"Термін перебування на службі в органах місцевого самоврядування може бути продовжено, але не більш як на 5 років за рішенням сільського, селищного, міського голови, голови районної, районної у місті, обласної ради. Рішення про продовження строку перебування на службі в органах місцевого самоврядування приймається головою відповідної ради щороку, але не більш як до досягнення державним службовцем 70-річного віку».

Відповідні зміни внесено до Закону України «Про державну службу».

Законом внесено зміни до Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік», якими «Тимчасово, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хворобиCOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, зупинити дію положень Закону України "Про державну службу" та Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" в частині проведення конкурсів на посади державної служби та призначення на посади державної служби за результатами конкурсу. У новостворених органах державної влади, що були утворені протягом дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хворобиCOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, добір на посади державної служби в установленому Кабінетом Міністрів України порядку не проводиться. Призначення на посади державної служби в таких органах державної влади здійснюється виключно за результатами конкурсу, проведеного відповідно до положень Закону України «Про державну службу».

Проект Закону зареєстровано за №4096.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
7
без слів
16.12.2020
........
Держслужбовець зі стажем
16.12.2020
Класно!!!
Держслужбовець
16.12.2020
Великолепно!!! Пусть 65+ теперь и работают пока полный маразм не наступит. А мы 35+ будем стоять на учёте в центре занятости!!!
Отвечу за всех
16.12.2020
Маразм крепчает. Достаете мою челюсть со стакана, а я лизоблюд научу вас жизни. Развивайте дальше державу
)))
17.12.2020
Фокіна з Кравчуком коли вводили в ТКГ це був пілотний проект))) Скоро зомбі на службі будуть. А ще потрібно ж якось виправдати перебування на службі старих дідів-генералів яких з нафталіну дістали і керувати військом поставили.
777
17.12.2020
Це повний пи...дець!!! Тепер до виносу будуть сидіти. Сам держслужбовець, але щоб до 70!!! Мало нам того, що й так ні зарплати людської ні якогось людського соцпакета і ми ще хочемо щоб молодь залишалась в країні. Як казав на початку - пиз...дець!!!
Оля
17.12.2020
Я б завтра на пенсию пошла, хоть мне и 38, уже сил с этой бухгалтерией нету! Но у меня в дежурной части сидят- сутки трое, там можно и 200 лет сидеть, работа 1 смс в сутки, отправить
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×