Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.10.15
6659 2
Друкувати
Обране

Реформа держслужби на фінішній прямій

Законопроект "Про державну службу", ухвалений Верховною Радою ще в квітні, став заручником найвпливовішого фактора реформ в Україні - політичної волі.


Після того як парламент з вісімнадцятої спроби підтримав його в сесійній залі, депутати подали більш ніж 1 200 правок.

В експертів почало складатися враження, що реформу "завалять паперами".

Протягом літа профільний комітет з державного будівництва та місцевого самоврядування не міг зібрати кворум для розгляду правок та рекомендував повернутися до роботи над реформою чиновницького апарату вже восени.

Реформа, як замучений боксер, увійшла в клінч.

Нове дихання процесу забезпечила чи то випадковість, чи то непоінформованість перших осіб держави щодо позиції міжнародних партнерів і донорів.

Зараз можна чітко сказати, що базована на недостовірній інформації заява президента щодо потреби відкликати законопроект стала "позитивним чорним лебедем". Замість того, щоб зупинити роботу зацікавлених сторін, вона прискорила процес підготовки до другого читання.

Вже у листопаді законопроект внесуть в зал, а далі чи з вісімнадцятої, чи з сто вісімнадцятої спроби, але реформа державної служби отримає таки законодавче забезпечення.

Під час доленосного засідання 18 вересня, ряд учасників Нацради Реформ висловилися щодо недосконалості законопроекту 2490 "Про державну службу", зокрема критичні зауваження висловлював тоді ще представник Президента в Кабміні, а зараз заступник голови Адміністрації президента Олександр Данилюк.

Серед аргументів було озвучено неіснуючу позицію представництва Європейського союзу в Україні, мовляв донори вважають законопроект відверто низькопробним. Президент запропонував відкликати законопроект, хоч насправді після першого читання є лише один шлях - вносити в сесійну залу.

Після заяви Яна Томбінського, в якій зокрема зазначається "законопроект "Про державну службу" є ключовим для створення сприятливого середовища для реформ в системі державного управління" та чергового наголосу на тому, що відповідний закон є умовою отримання Україною допомоги в розмірі 600 млн євро, противники законопроекту перейшли до позиційної боротьби  та публічної дискусії в ЗМІ.

Володимир Федорін, співзасновник Bendukidze Free Market Center, та Олександр Данилюк ще раз публічно висловилися щодо потреби відкликати законопроект та розпочати роботу над новим текстом і запустити усю процедуру заново.

У своїх позиціях критики наполягали на потребі введення бізнес-підходів в системі держуправління, незважаючи на позиції опонентів, зокрема голови Нацагенції з питань державної служби Костянтина Ващенка, який наголошує на міжнародному досвіді розділення так званих Public administration та Business administration.

"Державна система потребує стабільності. Вона має такі ризики, яких немає в бізнес-корпораціях. Передусім - часта зміна керівництва. Середня тривалість життя уряду - півтора року", - каже заступник голови Центру політико-правових реформ та експерт Реанімаційного пакету реформ Віктор Тимощук.

За його словами, це призвело до втрати керованості державою.

Саме такі критичні зміни і перетасовування колоди державної служби, які супроводжували зміни політичних еліт, починаючи з 2005-го року, призвели до неспроможності державного апарату працювати стабільно та ефективно.

У 2005 році вперше були змінені 75% державних службовців першої та другої категорій: в центральних органах виконавчої влади і в місцевих державних адміністраціях. Подальші зміни на владному Олімпі кожного разу призводили до змін в системі держслужби без процедур конкурсного відбору.

Опоненти також зазначали, що пропонований законопроект створює систему координат, яка може функціонувати лише в стабільних демократіях як то Франція чи Великобританія і наразі для України потрібно створювати систему, виходячи з революційної доцільності швидких змін.

Ігор Коліушко, голова Центру політико-правових реформ та один зі співавторів законопроекту, під час круглого стола в Українському кризовому медіа-центрі заочно опонував цій позиції.

Державний сектор
 

"Ми повинні орієнтуватися не на Грузію, а швидше на країни такі як Польща чи Латвія, які не так давно провели подібну реформу і закріпили незворотні зміни в системі державного апарату. Їхня державна служба базується на тих же "китах", на яких базується наш законопроект: професіоналізм, політична нейтральність, стабільність і розмежування політичних і адміністративних посад.

Стабільність це основа бюрократичного апарату тому що дійсно іноді ми втрачаємо в темпі змін, але ми забезпечуємо стабільний хід реформ. Бо якщо уявити, що кожний міністр приходить на півтора року, як це в нас відбувається протягом останнього десятиліття, формує команду, робить реформу і йде, приходить наступний міністр, ніяка зміна в державі не буде стабільною, це буде постійна контрреволюція".

Як Федорін, так і Данилюк постійно наголошували на тому що ні згідно чинного законодавства ні після імплементації закону про державну службу неможливо звільнити некомпетентного чиновника.

Тимощук називає таку позицію відвертою маніпуляцією.

"Це брехня. Купу людей вже звільнили з теперішнього держапарату після Революції гідності, по друге будь який начальник може звільнити некомпетентного підлеглого дуже швидко.

Будь-який керівник може звільнити працівника, але він має довести що працівник некомпетентний. Але держслужбовець має бути захищеним від суб'єктивних звільнень, щоб він служив закону і суспільству, щоб він не заглядав в рот керівнику "Чего изволите?", щоб він працював на інтереси суспільства і країни", - сказав він.

Під час засідання Нацради реформ одним з критиків законопроекту був Айварас Абрамовичус, міністр економічного розвитку та торгівлі.

Данилюк зазначав публічно, що відповідний закон не дасть можливості міністрам-реформаторам перезапускати роботу своїх структур, та робити їх більш ефективними.

Денис Бродський, екс-голова Нацагенції з питань державної служби в ефірі Громадського телебачення теж зазначив, що в нього були завищені очікування щодо відповідного закону про держслужбу.

"Сьогодні зрозуміло, що цим законом ми закладемо рамку для перезапуску правил роботи держапарату, але потрібно не забувати, що після ухвалення нас чекає імплементація, розробка та ухвалення підзаконних актів, проведення конкурсів на посади категорії А і що найважливіше, нам потрібно змінити закон про Кабмін та центральні органи виконавчої влади, щоб реформа вертикальної влади відбулася повною мірою".

Відповідні законопроекти були публічно презентовані в грудні 2014 року, з липня вже зареєстровані у Верховній Раді і чекають політичної волі.

Після чотирьох засідань профільного комітету Верховної Ради депутати розглянули кожну правку і таки рекомендували законопроект до розгляду в другому читанні. Що ж залишилося в тексті після такої копіткої роботи законотворців? Експертам та представникам громадського середовища вдалося відстояти ключові наріжні камені реформи:

1. Виключно конкурсний добір на всі посади державної служби.

2. Чітке розмежування державної служби та патронатних посад (свита, яка приходить з новим керівником і звільняється разом з ним не можу бути державним службовцем). Законопроект забезпечує чистий підхід до статусу державного службовця.

3. Зважена комісія з питань добору вищого корпусу державно служби. Вищих державних чиновників обиратиме комісія за принципом відбору голови Національного Антикорупційного Бюро.

4. Інститут державних секретарів (Фахівці міністерств, які будуть відповідальні за інституційну пам'ять своїх відомств та набір персоналу. Вони стануть максимально незалежними від змін політичних еліт та забезпечать впровадження тих реформ, яким для імплементації потрібно трохи більше ніж середня каденція українського уряду останнього десятиліття).

5. Перехід на загальну пенсійну систему (Держслужбовець нарешті почне впроваджувати урядові програми, а не банально допрацьовувати до пенсії).

Інститут державних секретарів може стати одним з найважливіших елементів реформи. Як приклад успішного застосування в процесі змін пострадянського держапарату він добре зарекомендував себе Естонії, де вже через півроку після впровадження цих посад вдалося побачити пришвидшення загального темпу реформ.

 

Політикам та представникам Кабміну вдалося відвоювати дві позиції, каже менеджер профільної групи РПР Микола Виговський.

"Не вдалося прописати в законі повної деполітизації держслужби. Членство в партіях заборонено лише службовцям категорії А. Службовцям категорії Б і В заборонено бути членами керівних органів партій", - говорить він.

Це залишає передумови для використання адмінресурсу політичними елітами.

Також у законопроекті не вдалося прописати прозорий шлях підвищення зарплати службовців. Представники Кабміну робили все, щоб це питання залишилося у віданні уряду, і щоб кожен керівник зміг на свій розсуд направляти зекономлені під час оптимізації кошти в фонд премій, а не посадових окладів.

Законопроект тепер чекає перших післявиборчих сесійних тижнів, щоб його змогли розглянути в залі Парламенту. Разом з тим, сьогодні, як і в квітні, як і рік тому, коли цей законопроект був вперше публічно презентований, немає жодного політика першого ешелону, який би очолив публічно цю реформу, став її речником та локомотивом.

Публічна критика в процесі імплементації буде, адже корумпована та прогнила система держслужби змушена буде змінитися під тиском законодавчих норм та під примусом міжнародних кредиторів. Профільні експерти зважають на таку реакцію, але не бояться її.

"Чиновницький Майдан можливий, але він не такий страшний, як може здаватися. Державних службовців, які останні роки тасують папірці, близько 300 тис, а нас, громадян, які із своїх податків платять їм зарплату, в сто разів більше.

Важливо, щоб не лише громадянське суспільство вимагало цієї реформи, а й представники політичних еліт наголошували на її невідворотності і очолювали цей процес", - констатує Бродський.

Андрій Андрушків, менеджер з комунікації Реанімаційного пакету реформ

http://www.epravda.com.ua

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(2)
Раїса
18.10.2015
Перше та саме головне скоротити штат держслужбовців в органах виконавчої влади на 50 %--бо на містах ми бачимо чим зайнят робочий час таких службовців---курінням та походами на каву.....бо не видно щоб штат був скорочен
Алла
06.11.2015
ага, скоротять якраз тих що голови від столу не піднімають, бо роботи багато,а курці і любителі кави якраз і залишаться на посадах
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн