Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.10.19
10889 8
Друкувати
Обране

Щодо підтвердження рівня вільного володіння державною мовою переможцем конкурсу на зайняття посади державної служби

Національне агентство України з питань державної служби надало роз'яснення, якими саме документами підтверджується рівень вільного володіння державною мовою. Агентство звертає увагу, що згідно з попередньою редакцією ст. 25 Закону про державну службу особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, зокрема, мала подавати до конкурсної комісії посвідчення щодо вільного володіння державною мовою.


Законом щодо перезавантаження влади внесено зміни до Закону про державну службу, зокрема – передбачено, що переможець конкурсу, оголошеного після 25 вересня 2019 року, має надати копії документів про підтвердження рівня вільного володіння державною мовою. Такими документами, на думку НАДС, можуть бути, зокрема, документи державного зразка про середню/вищу освіту, в яких зазначено про вивчення предмета/дисципліни, що підтверджують знання української мови, та посвідчення щодо вільного володіння державною мовою, отримані до 25 жовтня 2019 року.

Розяснення НАДС від 11.10.2019 р. № 79-р/з

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(8)
АнНет
16.10.2019
Рік тому отримала посвідчення щодо вільного володіння державною мовою. Тоді в роз'ясненнях писали, що воно є безстроковим. Але в 2019р. були зміни в правописі. Чи це посвідчення й надалі безстрокове, чи вже ні :(?
Дмитро АнНет
17.10.2019
У вас у посвідченні пишеться безстрокове, або у законі, що діяло на момент отримання посвідчення прописано, термін дії? То дійсне -закон зворотньої дії не має.
Оля
17.10.2019
Я не можу зрозуміти чому посвідчення які отриманні до 25.10.19, а потім вони строкові?
Анна Оля
17.10.2019
Вони далі не строкові, просто після 25.10. їх взагалі не видаватимуть, відповідні комісії припиняють роботу.
Олександр
19.10.2019
Цікаво, а деж його потім дістати , якщо після 25 жовтня цього року атестацій не буде???
Тетяна
05.11.2019
Я так розумію, по новому законодавству, в документі про освіту не обов`язково щоб відмінна оцінка була?
Настя
03.02.2020
какая оценка по предмету должна быть?
Ірина
18.02.2020
"Документи державного зразка
про середню/вищу освіту, в яких зазначено про вивчення відповідного
предмета/дисципліни, що підтверджують знання української мови"
. Оцінка "2", "3" з української мови в шкільному атестаті означає, що предмет якось вчився, але чи є вона підтвердженням саме "знання української мови"? Чи тепер взагалі неважливо яка оцінка була з даного предмета?
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн