Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.10.16
36598 14
Друкувати
Обране

Щодо виплати держслужбовцю матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань

З 1 травня 2016 року питання оплати праці, заохочень і соціальних гарантій державних службовців регулюються Законом України "Про державну службу" (далі - Закон) та нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України, розробленими на його виконання.


Відповідно до статті 54 Закону державним службовцям може надаватись матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у порядку та розмірі, визначених Кабінетом Міністрів України.

Порядок надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань (далі - Порядок) затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2016 р. N 500.

Згідно з цим Порядком матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань може надаватись державним службовцям на підставі їх особистої заяви один раз на рік у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Можливості виплати матеріальної допомоги у інших розмірах (більше або менше середньомісячної заробітної плати працівника) Порядком не передбачено.

Рішення про надання матеріальної допомоги державним службовцям приймається керівником державної служби у державному органі в межах затвердженого фонду оплати праці.

Оскільки матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань не є обов'язковою виплатою, то вона може бути виплачена державному службовцю за рішенням керівника державної служби у державному органі лише за наявності коштів фонду оплати праці на її виплату у розмірі середньомісячної заробітної плати або не виплачуватись взагалі.

Лист Мінсоцполітики від 07.10.2016 р. N 1383/13/84-16

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(14)
Коля
25.10.2016
Можна навіть подумати, що соціально-побутові питання бувають тільки у держслужбовців...
люся
26.10.2016
всі інші живть добре і їм така допомога не потрібна
Наталія
26.10.2016
Спочатку зарплату дайте нам обіцяну.
Леся
27.10.2016
Можна подумати, що звичайні смертні - держслужбовці її колись отримували. Керівні посади - так!!!... а інші не люди... їм ітак заробітню плату виплачують ))))))
Олександр
27.10.2016
Начальство получає а остальні сосут.....
Ксеня
10.11.2016
У попердньому місяці була доплата за невикористану відпустку, чи враховувати її для обчислення середньомісячної з/п?
Альона Ксеня
18.11.2016
При обчисленні середньоміс. з-п враховують виплати лише за відпрацьований час.
світлана
24.11.2016
Відповідно до Постанови №100, чітко сказано що враховується при наданні середньомісячної мат.допомоги на вирішення соц.проблем.
Ксеня
29.11.2016
У заяві на матер. допомогу для вирішення соц-побут питань потрібно вказувати конкретно як ці гроші працівник використає (наприклад на лікування і т.д)?
Nata Ксеня
23.03.2017
Ні не потрібно
Держслужбовець зі стажем
13.12.2016
Колеги, при написані заяви на допомогу для вирішення соціально-побутових питань вказуйте: "На погашення заборгованості з комунальних платежів!" Актуально для усіх!
!!!!!!!!!!!!!! Держслужбовець зі стажем
27.07.2017
Не пишіть нісенітниць і не забивайте людям голови!!!
Ірина
20.10.2017
Я написала, так мене керівництво вже тиждень гризе, яка я негідниця та треба за це мене звільнити(
Катерина
03.09.2018
Подскажите пожалуйста, в сентябре написали заявление на матеріальную помощь на решение соц. бытовых. Знаю что при расчёте среднемесячной зарплаты берут 2 месяца. Если работник в июле был в отпуске, и отпускные получил перед отпуском в июне.что получит работник в итоге?
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн