Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.06.24
2404 0
Друкувати
Обране

У першому читанні схвалено законопроект, яким впорядковуються питання присвоєння рангів державним службовцям

Депутати у першому читанні підтримали проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо удосконалення порядку співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями та зарахування до стажу державної служби часу роботи на деяких посадах у військових адміністраціях» (№9478). Проект представила Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина під час пленарного засідання.

Законопроект  має на меті  

  • удосконалити  порядок співвідношення між рангами держслужбовців і дипломатичними рангами, з урахуванням того, що в Офісі Президента України також працюють державні службовці, яким присвоєні дипломатичні ранги;  
  • впорядкувати питання присвоєння рангів державним службовцям, зокрема, тим які проходять військову службу; 
  • забезпечити справедливість зарахування до стажу державної служби певних періодів роботи у тимчасових державних органах. 

Зміни, які пропонується внести до Закону України «Про державну службу» дозволять під час проходження державної служби присвоїти більш високі ранги державним службовцям відповідно до співвідношень таких рангів з іншими спеціальними званнями. Тобто, військовослужбовцям, які повертаються, зможуть присвоїти більш високі ранги, на які вони матимуть право.   

Крім цього, врегульовується  питання  зарахування до стажу державної служби часу роботи на посадах начальників військових адміністрацій та військових адміністрацій населених пунктів,  їх заступників, а також працівників цих адміністрацій, які уклали трудовий договір.  

Попереду доопрацювання законопроекту до розгляду у другому читанні.

Джерело:
НАДС
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі