Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
6642 8
Друкувати
Обране

Уряд вніс зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Уряд вніс зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби.


Постанова Уряду покликана на вдосконалення деяких процедур Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, зокрема:

  • у частині організації і проведення етапу розв’язання ситуаційних завдань кандидатами на вакантні посади державної служби категорій “А”, “Б” і “В”, у тому числі на посади фахівців з питань реформ, а також проведення оцінювання вимог до професійної компетентності кандидатів;
  • урегулювати процедуру проходження перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії “А”;
  • доповнити перелік документів, необхідних для участі у конкурсі;
  • доповнити вимоги до компетентності кандидатів на посади фахівців з питань реформ новими компонентами щодо вміння здійснювати оцінку ґендерного впливу під час формування, впровадження та оцінювання державної політики.

Постанова КМУ від 05 червня 2019 р. № 462

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (8)
маргарита
11.06.2019
зачем уже те конкурсы? никто на постоянно работать на госслужбе не хочет, нет тех привилегий, что раньше были.
Ірина
12.06.2019
Ну чому ?)Є ще такі роботи, де тільки зарплатню отримують і нічого не роблять, і ні за що не відповідають!
маргарита Ірина
12.06.2019
хочу таку
Олександр Ірина
13.06.2019
Та є такі посади, давайте будемо чесні. У нас, наприклад, це відділ ведення реєстру виборців. Але вони чесно це визнають. Хоча в інших РДА може цей відділ і загружений. Не можна однаково говорити за всих.
Оксана Ірина
01.07.2019
Посада - начальника))) всю роботу специ зроблять, а він зарплатку забере)))
123 Оксана
14.08.2019
ну так идите в начальники)))) кто не пускает?)) конкурсов полно! было бы желание побороться и ЗНАНИЯ в голове, а не жаба, которая давит))))
ДЛЯ маргарита ⇒ Ірина
13.06.2019
Ну навіщо Ви так, а скажіть будь-ласка, за допомогами: по вагітності і пологам, для малозабезпечених, для інвалідів, отримання субсидій, нарахування та перерахунку пенсії тощо Ви до кого звертаєтесь??? до державних службовців!!! І скажіть тоді будь ласка вони роботи і нероби??? та ще й за мізерну платню... розумію, що зараз всі скажуть шукайте іншу роботу... але так можна кажати і вчителям і вихователям і лікарям.....
Олена
18.06.2019
Я теж погоджуюсь з Іриною, є такі реформовані служби наприклад районні управління держпродспоживслужби, їх робочий день : прийшли кофе попили , якщо хтось прийшов в коридорі прийняли і в 15.00 держана служба вже роботу закінчила.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться