Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.04.22
7484 1
Друкувати
Обране

Уряд заборонив держслужбовцям працювати дистанційно з-за кордону

Кабінет міністрів схвалив постанову щодо організації роботи державних службовців та працівників державних органів у період воєнного стану. Робота за межами України допускається лише у разі службового відрядження.

Документом встановлено, що у період воєнного стану для державних службовців та працівників державного органу, які перебувають на території України, за рішенням керівника державної служби в державному органі може запроваджуватися дистанційна робота у разі наявності організаційних і технічних можливостей для виконання їх посадових обов’язків.

Робота державних службовців та працівників державного органу за межами України допускається лише у разі службового відрядження, оформленого в установленому порядку.

"У разі перебування державного службовця або працівника державного органу в робочий час в Україні поза межами робочого місця без рішення керівника державної служби, або за кордоном, крім перебування у службовому відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону", - йдеться в постанові.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Вікторія
18.04.2022
Я правильно розумію, ця заборона не стосується працівників бюджетних установ?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі