Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.05.16
10367 25
Друкувати
Обране

За працівниками управлінь соцзахисту, які займаються питаннями супроводження програмного забезпечення має бути збережений статус держслужбовця

Постановою Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2016 року № 271 затверджено критерії визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування (далі - критерії).


 Відповідним державним органам доручено у місячний строк розробити з урахуванням затверджених цією постановою критеріїв переліки посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.

Водночас, згідно з критеріями працівники, до компетенції яких належить адміністрування загальнодержавних реєстрів та баз даних, а також забезпечення захисту інформації, не відносяться до працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.

Таким чином, за працівниками департаментів (управлінь) соціального захисту населення, які займаються питаннями ведення та супроводження програмного забезпечення, шо використовується для призначення та виплат житлових субсидій, усіх видів державних соціальних допомог, пільг та компенсацій, зокрема. Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, ПТК „Житлові Субсидії", ПТК „Наш дім". ЛСОІІД/КОМТЕХ. Централізований банк даних з проблем інвалідності тощо, має бути збережений статус державного службовця.

Одночасно повідомляю, що найближчим часом Мінсоцполітики буде розроблено Типове положення про структурний підрозділ соціального захисту населення місцевої державної адміністрації та виконавчого комітету міської ради та направлено в регіони для використання в роботі.

З метою реалізації норм Закону України „Про державну службу" під час складання штатних розписів державних органів соціального захисту населення для належного та якісного виконання обов'язків з адміністрування загальнодержавних реєстрів, баз даних і забезпечення захисту інформації звертаю увагу на необхідність збереження статусу державного службовця за працівниками органів соціального захисту населення, які займаються питаннями ведення та супроводження програмного забезпечення, що використовується для призначення та виплат житлових субсидій, усіх видів державних соціальних допомог, пільг, компенсацій та надання соціальнихпослуг.

Лист Мінсоцполітики від 06.05.2016 р. № 6624/0/14-16/13

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
27.07.22 У Кабміні розповіли, чи підвищуватимуть зарплату держслужбовцям Наразі в Україні ніхто не підіймає питання збільшення рівня заробітних плат державних службовців. Єдине, про що говорить уряд - оптимізація.
13.07.22 Схеми окладів на посадах державної служби приведено у відповідність до законодавства Уряд під час свого засідання ухвалив постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до схеми посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням територій, підкатегорій та рівнів державних органів у 2022 році».
07.07.22 НАЗК нагадує: посадовці не можуть самостійно призначати собі премії Більшість адміністративних протоколів, які НАЗК складало до війни з конфлікту інтересів стосувалися премій та надбавок, які посадовці призначали самі собі.
коментарі
(25)
Тамара
10.05.2016
А бухгалтерія УСЗН обслуговуючий персонал,чи ні?
Оц
10.05.2016
обслуговуючий
Людмила
10.05.2016
Де Ви це прочитали?
толя
10.05.2016
А головні бухгалтери рда обслуговуючий персонал, чи ні
Люда
11.05.2016
Соц. захист буде державною службою ????
Анна
11.05.2016
Бухгалтер по заробітній платі в УСЗН буде держслубовцем чи ні?
olga
11.05.2016
Головний бухгалтер УСЗН та його заступник мають право електронного підпису і доступ до електронних реєстрів по всіх видах соціальних допомог, пільг та субсидій, а також право підпису всіх платіжних виплатних документів, тобто несуть відповідальність за це, отже за ними зберігається статус державного службовця!
ната
11.05.2016
Постанова 322 від 05.05.2016р. В дод.3 єперелік посад держ.службовців. УСЗН це посади місцевих державних адміністрацій, нажаль в групі 4-9 немає. Отже, обслуга.
Людмила
11.05.2016
Отже, головний бухгалтер та його заступник мають право на держслужбу, а головні спеціалісти, які роблять ці електронні реєстри по всіх видах соціальних допомог, пільг та субсидій, а також платіжні виплатні документи, вони не несуть відповідальність за це і статус державного службовця їм не потрібен, а відповідно і заробітна плата також. Подробиці:
ната
11.05.2016
чекаємо змін до 322 постанови
Анна
12.05.2016
Головний спеціаліст відповідно до покладених на нього обов’язків: - веде бухгалтерський облік по виконанню кошторисів доходів та видатків на утримання апарату УСЗН; - складає та подає бухгалтерську та статистичну звітність щодо утримання апарату управління; - приймає первинні документи щодо утримання апарату управління та несе відповідальність за її збереження; - відповідає за правильність та своєчасність оформлення банківських та господарських операцій; - нараховує зарплату працівникам управління згідно штатного розпису, письмово ознайомлює працівників з нарахуванням та утриманням зарплати; - складає табель робочого часу працівників управління; - веде облік розрахунків з підприємствами та організаціями щодо утримання апарату управління , складає акти звірок; - веде оборотні відомості по товарно – матеріальних рахункам та розрахункам; - сприяє впровадженню персоніфікованого обліку відомостей у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування; - несе відповідальність за виконанням контрольних документів;
Олена Анна
13.05.2016
Так бухгалтер виконує свої функціональні обов'язки, але це не функції держави. Це технічна робота.
ОКСАНА Олена
13.05.2016
А що значить... бухгалтер в УСЗН виконує функції держави? Тобто здійснює облік видатків по дитячих виплатах, пільгах, субсидіях, інші виплатах населеню?
Марія
12.05.2016
Все це робить головний бухгалтер та його заступник відповідно до покладених на нього обов’язків.
Таня
14.05.2016
У нас (не УСЗН) вчора подали до Нацдержслужби Перелік. Прості (не головбух-начальник відділу і заступник) головніпровідні спеціалісти відділу бухобліку - працівники, що здійснюють функції з обслуговування (:-( Одна надія, що там поправлять.
Катерина
14.05.2016
В УСЗН не можуть бути держслужбовцями заступник начальника управління і кадровик.
Лариса Катерина
21.05.2016
Я працюю в УСЗН райдержадміністрації- всі державні службовці, крім спеціаліста, відповідального за звернення громадян та діловодство- буде діловод(обсл.персонал)
Олена Катерина
15.05.2016
Тоді тільки начальники відділів залишаються держслужбовцями, а решту обслуга.
Надя Олена
16.05.2016
Катерина і Володимир ви праві, якщо подивитися то дійсно, яку роботу виконує зам і кадровик згідно нового закону. От тут і посіється корупція із присвоєнням собі категорій і всього іншого.
Володимир Олена
16.05.2016
Повністю згоден з Катериною+++++++++++++++++++++
Юлія
17.05.2016
А якщо зам ще й начальник відділу грошових виплат і компенсацій, він буде держслужбовцем?
Валентина
23.05.2016
Чи головні спеціалісти загального відділу відповідальні за звернення громадян залишаться державними службовцями?
Таня
18.06.2016
Чи мають право зняти заступника головного бухгалтера і передати в іншій відділ іншій особі, якщо у колишнього заступника вища освіта (облік і аудит), 17 років вислуги; і скільки осіб має бути у відділі, щоб зберегти посаду заступника гол. бухгалтера
Таня
18.06.2016
Чи мають право зняти заступника головного бухгалтера і передати в іншій відділ іншій особі, якщо у колишнього заступника вища освіта (облік і аудит), 17 років вислуги; і скільки осіб має бути у відділі, щоб зберегти посаду заступника гол. бухгалтера
любов
20.07.2017
спеціаліст 1 категорїї(був) зараз просто спеціаліст сектору прийняття рішень проходять всі справи через його руки яке навантаження на одну особу скільки треба обрахувати та призначити справ
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.