За працівниками управлінь соцзахисту, які займаються питаннями супроводження програмного забезпечення має бути збережений статус держслужбовця

Постановою Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2016 року № 271 затверджено критерії визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування (далі - критерії).


 Відповідним державним органам доручено у місячний строк розробити з урахуванням затверджених цією постановою критеріїв переліки посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.

Водночас, згідно з критеріями працівники, до компетенції яких належить адміністрування загальнодержавних реєстрів та баз даних, а також забезпечення захисту інформації, не відносяться до працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.

Таким чином, за працівниками департаментів (управлінь) соціального захисту населення, які займаються питаннями ведення та супроводження програмного забезпечення, шо використовується для призначення та виплат житлових субсидій, усіх видів державних соціальних допомог, пільг та компенсацій, зокрема. Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, ПТК „Житлові Субсидії", ПТК „Наш дім". ЛСОІІД/КОМТЕХ. Централізований банк даних з проблем інвалідності тощо, має бути збережений статус державного службовця.

Одночасно повідомляю, що найближчим часом Мінсоцполітики буде розроблено Типове положення про структурний підрозділ соціального захисту населення місцевої державної адміністрації та виконавчого комітету міської ради та направлено в регіони для використання в роботі.

З метою реалізації норм Закону України „Про державну службу" під час складання штатних розписів державних органів соціального захисту населення для належного та якісного виконання обов'язків з адміністрування загальнодержавних реєстрів, баз даних і забезпечення захисту інформації звертаю увагу на необхідність збереження статусу державного службовця за працівниками органів соціального захисту населення, які займаються питаннями ведення та супроводження програмного забезпечення, що використовується для призначення та виплат житлових субсидій, усіх видів державних соціальних допомог, пільг, компенсацій та надання соціальних послуг.

Лист Мінсоцполітики від 06.05.2016 р. № 6624/0/14-16/13Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (25)
Тамара
10.05.2016
А бухгалтерія УСЗН обслуговуючий персонал,чи ні?
Оц
10.05.2016
обслуговуючий

Людмила
10.05.2016
Де Ви це прочитали?
толя
10.05.2016
А головні бухгалтери рда обслуговуючий персонал, чи ні
Люда
11.05.2016
Соц. захист буде державною службою ????
Анна
11.05.2016
Бухгалтер по заробітній платі в УСЗН буде держслубовцем чи ні?
olga
11.05.2016
Головний бухгалтер УСЗН та його заступник мають право електронного підпису і доступ до електронних реєстрів по всіх видах соціальних допомог, пільг та субсидій, а також право підпису всіх платіжних виплатних документів, тобто несуть відповідальність за це, отже за ними зберігається статус державного службовця!
ната
11.05.2016
Постанова 322 від 05.05.2016р.
В дод.3 єперелік посад держ.службовців. УСЗН це посади місцевих державних адміністрацій, нажаль в групі 4-9 немає. Отже, обслуга.
Людмила
11.05.2016
Отже, головний бухгалтер та його заступник мають право на держслужбу, а головні спеціалісти, які роблять ці електронні реєстри по всіх видах соціальних допомог, пільг та субсидій, а також платіжні виплатні документи, вони не несуть відповідальність за це і статус державного службовця їм не потрібен, а відповідно і заробітна плата також.

Подробиці:
ната
11.05.2016
чекаємо змін до 322 постанови
Анна
12.05.2016
Головний спеціаліст відповідно до покладених на нього обов’язків:
- веде бухгалтерський облік по виконанню кошторисів доходів та видатків на утримання апарату УСЗН;
- складає та подає бухгалтерську та статистичну звітність щодо утримання апарату управління;
- приймає первинні документи щодо утримання апарату управління та несе відповідальність за її збереження;
- відповідає за правильність та своєчасність оформлення банківських та господарських операцій;
- нараховує зарплату працівникам управління згідно штатного розпису, письмово ознайомлює працівників з нарахуванням та утриманням зарплати;
- складає табель робочого часу працівників управління;
- веде облік розрахунків з підприємствами та організаціями щодо утримання апарату управління , складає акти звірок;
- веде оборотні відомості по товарно – матеріальних рахункам та розрахункам;
- сприяє впровадженню персоніфікованого обліку відомостей у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування;
- несе відповідальність за виконанням контрольних документів;
Олена Анна
13.05.2016
Так бухгалтер виконує свої функціональні обов'язки, але це не функції держави. Це технічна робота.
ОКСАНА Олена
13.05.2016
А що значить... бухгалтер в УСЗН виконує функції держави? Тобто здійснює облік видатків по дитячих виплатах, пільгах, субсидіях, інші виплатах населеню?
Марія
12.05.2016
Все це робить головний бухгалтер та його заступник відповідно до покладених на нього обов’язків.
Таня
14.05.2016
У нас (не УСЗН) вчора подали до Нацдержслужби Перелік. Прості (не головбух-начальник відділу і заступник) головніпровідні спеціалісти відділу бухобліку - працівники, що здійснюють функції з обслуговування (:-( Одна надія, що там поправлять.
Катерина
14.05.2016
В УСЗН не можуть бути держслужбовцями заступник начальника управління і кадровик.
Олена Катерина
15.05.2016
Тоді тільки начальники відділів залишаються держслужбовцями, а решту обслуга.
Володимир Олена
16.05.2016
Повністю згоден з Катериною+++++++++++++++++++++
Надя Олена
16.05.2016
Катерина і Володимир ви праві, якщо подивитися то дійсно, яку роботу виконує зам і кадровик згідно нового закону. От тут і посіється корупція із присвоєнням собі категорій і всього іншого.
Лариса Катерина
21.05.2016
Я працюю в УСЗН райдержадміністрації- всі державні службовці, крім спеціаліста, відповідального за звернення громадян та діловодство- буде діловод(обсл.персонал)
Юлія
17.05.2016
А якщо зам ще й начальник відділу грошових виплат і компенсацій, він буде держслужбовцем?
Валентина
23.05.2016
Чи головні спеціалісти загального відділу відповідальні за звернення громадян залишаться державними службовцями?
Таня
18.06.2016
Чи мають право зняти заступника головного бухгалтера і передати в іншій відділ іншій особі, якщо у колишнього заступника вища освіта (облік і аудит), 17
років вислуги; і скільки осіб має бути у відділі, щоб зберегти посаду заступника гол. бухгалтера
Таня
18.06.2016
Чи мають право зняти заступника головного бухгалтера і передати в іншій відділ іншій особі, якщо у колишнього заступника вища освіта (облік і аудит), 17 років вислуги; і скільки осіб має бути у відділі, щоб зберегти посаду заступника гол. бухгалтера

любов
20.07.2017
спеціаліст 1 категорїї(був) зараз просто спеціаліст сектору прийняття рішень проходять всі справи через його руки яке навантаження на одну особу скільки треба обрахувати та призначити справ
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі