Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.02.20
13618 9
Друкувати
Обране

Запрацював портал для підвищення кваліфікації держслужбовців

Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) запустило у режимі дослідної експлуатації Портал управління знаннями pdp.nacs.gov.ua. Портал надає безоплатний доступ до каталогу інформаційних послуг у сфері професійного навчання для державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій та їхніх заступників, посадових осіб місцевого самоврядування.Мова йде про освітньо-професійні та освітньо-наукові програми підготовки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», загальні та спеціальні програми підвищення кваліфікації. Після створення особистого кабінету публічні службовці отримують доступ до всіх функцій Порталу: перегляд програм, запис на навчання, оцінювання тренерів/викладачів, формування плану професійного розвитку тощо.

Функціонал Порталу дозволяє зареєстрованим користувачам здійснювати пошук програм за ключовими словами з назви, видами та тривалістю навчання, назвою регіону, напрямом підготовки та підвищення кваліфікації, датою проведення навчання. А також здійснити електронну реєстрацію на навчання за обраною програмою.

Наразі на Порталі зареєстровано більше 70 провайдерів, у тому числі Українська школа урядування, Український католицький університет (УКУ), Київська школа економіки (KSE), Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Національна академія державного управління при Президентові України, регіональні центри підвищення кваліфікації. Загальна кількість програм на Порталі складає понад 400.

“Новий Портал управління знаннями - це важливий крок у реформуванні системи професійного розвитку державних службовців. Ми пропонуємо величезне меню, велику кількість освітніх програм, які забезпечують потреби у професійному навчанні представників державної сфери”, - зазначив Голова НАДС Олександр Стародубцев.

У ролі провайдерів (надавачів освітніх послуг) можуть виступати не лише заклади вищої освіти, заклади післядипломної освіти, а ще й неурядові організації, програми міжнародної технічної допомоги. При цьому викладачі можуть формувати запити на співпрацю з провайдерами щодо залучення їх до проведення навчання.

“Портал відкриває великі можливості для всіх суб’єктів освітнього ринку: провайдерів, державних службовців, яких сьогодні більше 200 тисяч”, - додав Голова НАДС.

Довідково

Портал управління знаннями створено на базі Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

КМУ

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(9)
Ikar
05.02.2020
То для кого це зробили? так і пишіть для держслужбовців міста Київ
444 Ikar
06.02.2020
Ні. Спочатку вони забезпечили робоче місце державного слудбовця районного рівня компом, інтернетом. А то сидять і реальності не бачуть.
Янютка
06.02.2020
Для кого навчання? Для тих людей, що вже скоротили? Чи для тих що втратять роботу в жовтні?Довели престиж державної служби до мінімуму.Якщо б зараз був вибір - він аж ніяк не в користь держ. служби
Лера
06.02.2020
Абсолютно по всем курсам и программам написано "Набір припинено"(((
Аня Лера
06.02.2020
там дату потрібно поставити вірну, тоді доступно
Виктор Федорович
06.02.2020
Гроші відмили, та й кінець.
Поліна
07.02.2020
Все написано вірно - для голів РДА та їх заступників
Ikar Поліна
10.02.2020
а також для державних службовців...а далі вже голів та їх заступників
123
18.02.2020
на жаль не працює так як потрібно... Для пересічних ДС з маленьких містечок все платне. Тільки для категорій Б1 і Б2 може бути безкоштовно, а також для місцевого самоврядування. Так тоді для чого все те?? Як категорія В може навчатись безкоштовно? Може я чогось не розумію, але не знайшла((
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн