Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.07.16
6111 0
Друкувати
Обране

Змінюється механізм відбору голів місцевих держадміністрацій

Повноваження Комісії з питань вищого корпусу держслужби щодо проведення конкурсу, переведення та дисциплінарних проваджень, не поширюються на державних службовців, які призначаються на посади та звільняються з посад Президентом України.


Такі зміни до Закону про державну службу передбачено законопроектом №4370-1 “Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо врегулювання окремих питань проходження державної служби”, який сьогодні було прийнято ВР за основу.

Так, згідно з проектом голів місцевих державних адміністрацій з категорії “А” (вищий корпус державної служби) переводять в категорію “Б”.

Голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом України за поданням Кабміну. Голови місцевих держадміністрацій призначаються на строк повноважень Президента України. Випробування при призначенні на посаду голови місцевої державної адміністрації  не встановлюється.

Конкурс на зайняття вакантних посад голів місцевих державних адміністрацій, дисциплінарне провадження стосовно голів місцевих державних адміністрацій проводить комісія з питань державної служби голів місцевих державних адміністрацій, яка утворюється Президентом України. Пропозиції щодо третини складу цієї комісії вносить Кабмін.

Положення про комісію з питань державної служби голів місцевих державних адміністрацій та її персональний склад затверджує Президент України.

Вже згадана Комісія проводить моніторинг вакантних посад голів місцевих державних адміністрацій, приймає рішення про оголошення конкурсу на зайняття таких посад, здійснює дисциплінарні провадження щодо голів місцевих держадміністрацій тощо.

Акти Президента України щодо прийняття, проходження та припинення державної служби голів місцевих державних адміністрацій, рішення комісії з питань державної служби голів місцевих державних адміністрацій оскаржуються до суду.

Окрім того, вищі ранги державних службовців (1, 2, 3 ранг категорії "А") присвоюватиме Президент України. Інші ранги державним службовцям присвоює суб'єкт призначення, крім випадків, передбачених законом. Чинна редакція Закону передбачає, що ранги державним службовцям присвоює суб’єкт призначення, крім випадків, передбачених законом.

Закон і Бізнес

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн