Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.03.22
10368 0
Друкувати
Обране

Алгоритм формування ДФТГ

  1. Цей алгоритм доводиться до відома органів місцевого самоврядування ОТГ. Одним із найефективніших шляхів для цього є залучення голів ОДА і РДА (ВЦА), як керівників зон і районів ТрО.
  2. Голови ОТГ. або уповноважені ними особи, організовують проведення зборів ініціативних груп жителів територіальних громад у кількості 5 осіб, включно із кандидатом на посаду командира ДФТГ. За результатами зборів ухвалюється рішення про створення ДФТГ з присвоєнням йому порядкового номеру, починаючи з 1 відповідно до черговості утворення таких добровольчих формувань. Про це складається відповідний протокол (формуляр і інструкція по його заповненню надаються Командуванням ТрО). Протокол підписують учасники ініціативної групи, а також уповноважена посадова особа ОТГ і командир відповідної військової частини Сил територіальної оборони Збройних Сил (командир батальйону, який знаходиться на території району де розташована ОТГ). При цьому голова ОТГ приймає розпорядження про уповноваження певної посадової особи місцевої ради бути присутнім на зборах і підписати протокол.
  3. Один примірник протоколу залишається в ініціативній групі, а два направляються в ОТГ. ОТГ, як орган місцевого самоврядування, погоджує кандидата на посаду командира ДФТГ (бажано розпорядженням голови) про що додатково робить запис у цих примірниках протоколів. Один примірник із погодженням залишається в ОТГ, а інший надається Командиру відповідної військової частини Сил територіальної оборони Збройних Сил разом із копією розпорядження голови ОТГ про погодження кандидата на посаду командира ДФТГ разом із копіями його документів (паспорт, ід.код, військовий квиток).
  4. Командир відповідної військової частини Сил територіальної оборони Збройних Сил (або за його дорученням інші особи) направляють в обласні управління СБУ і ГУ НП України подання для проведення спецпсревірки кандидата на посаду командира ДФТГ.
  5. Після отримання позитивних результатів спецпсревірки на підставі отриманого пакету документів (погоджений протокол, копії розпорядження голови ОТГ, паспорту, ід.коду, військового квитка, даних медкомісії за наявності) Командувач Сил ТрО Збройних сил призначає командира своїм наказом за погодженням з Командувачем Сил спеціальних операцій Збройних Сил.
  6. Після отримання заяви від члена територіальної громади, командир підписує з ним контракт добровольця і видає посвідчення за формами, затвердженими КМУ. Підписується 4 примірники контракту, які надаються члену добровольчого формування, командиру військової частини Сил територіальної оборони Збройних Сил, командиру добровольчого формування та керівнику територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
  7. Командуванням ТрО приймається рішення про видачу зброї для тих ДФТГ де потребується. Інші члени ДФТГ можуть мисливську на блок-постах законно використовувати

 

Протокол зборів

Інструкцыя до протоколу

Подання

Заява

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі