Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
17516 62
Друкувати
Обране

Бюджет-2018 — черговий виклик для місцевого самоврядування

Уже другий рік поспіль уряд демонструє нову якість бюджетного процесу. Проект держбюджету на 2018 р. і пакет законодавчих змін до нього подані в парламент вчасно. З 15 вересня цього року розпочалася широка та відкрита дискусія щодо його основних параметрів. Блок місцевого самоврядування не є винятком, адже децентралізація задекларована як один із урядових пріоритетів. Системний аналіз запропонованих змін дає можливість виокремити низку значних ризиків для місцевого самоврядування наступного року.


Про це у статті для DT.UA пишуть Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан  та голова Бюджетного комітету Асоціації міст України Сергій Надал.
 
По-перше, в державному бюджеті на наступний рік у частині міжбюджетних відносин із складу субвенції на оплату житлово-комунальних послуг виключено оплату пільг і залишено фінансування з державного бюджету тільки субсидій. Тобто на рівень місцевих бюджетів передається оплата пільг населенню за житлово-комунальні послуги, що порушує принцип субсидіарності, може значно розбалансувати місцеві бюджети наступного року і в результаті призвести до невиконання державою своїх соціальних зобов'язань щодо надання громадянам України соціальних пільг, компенсацій і гарантій, які встановлені законами України.
 
Органи місцевого самоврядування змушені будуть за власний рахунок фінансувати пільгові категорії громадян, перелік яких визначено державою, та відволікати власні кошти, що їх можна було б спрямувати на розвиток власної інфраструктури. Це додатково обтяжить місцеві бюджети на 7 млрд грн. Але найголовніше, не всі муніципалітети зможуть за рахунок своїх грошей профінансувати перекладені на них пільги.
 
Крім передачі на рівень місцевих бюджетів фінансування оплати пільг населенню за житлово-комунальні послуги, в змінах до Бюджетного кодексу (п. 45 прикінцевих положень законопроекту №7116) пропонується здійснити погашення заборгованості за такими послугами, що утворилася за минулі роки, за рахунок коштів місцевих бюджетів. Це призведе до значного погіршення стану виплати пільг за вказані послуги, зростання заборгованості за значного зниження рівня фінансової спроможності місцевих бюджетів. Станом на 1 вересня 2017 р. заборгованість становить 8 млрд грн, а з початком опалювального сезону вона може збільшитися в рази.
 
Таке щорічне вилучення з державних програм щодо соціального захисту населення та перенесення пільг на місцевий рівень без компенсаційних ресурсів (зміни до статей 91, 102 Бюджетного кодексу) є звуженням конституційних гарантій.
 
По-друге, враховуючи значне щорічне навантаження на місцеві бюджети, Мінфін передбачив додаткову дотацію в обсязі 16,5 млрд грн на здійснення переданих із державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я, але без рівного та справедливого підходу до її розподілу. Так,у розрахунок включено тільки обласні бюджети з подальшим перерозподілом коштів обласними державними адміністраціями. Це порушує децентралізаційні принципи, адже громади для того і об'єднувалися, щоб мати прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом, і закладає корупційні ризики, оскільки ОДА визначатимуть розподіл коштів самостійно.
 
Це ставить органи місцевого самоврядування базового рівня — об'єднані територіальні громади та міста обласного значення — в значну залежність від обласної влади. Таке рішення про централізацію ресурсів щодо соціально важливих сфер може призвести до гальмування процесу об'єднання громад та означатиме "відкіт назад" децентралізаційної реформи. Крім того, це започатковує негативні тенденції перенесення повноважень на вищий рівень.
 
По-третє, коштів, передбачених місцевим бюджетам за рахунок освітньої та медичної субвенцій, недостатньо для повного забезпечення повноважень, делегованих державою.
Так, обсяг освітньої субвенції становить 61,2 млрд грн (зростання 16,5%), тоді як Кабінет міністрів України заклав збільшення заробітних плат педагогічних працівників на 25%.
 
 
Отже, недофінансування освітньої субвенції може досягати 4,5 млрд грн. У Мінфіні пояснюють це застосуванням нової формули, розробленої МОН. Тому для врегулювання цієї проблеми терміново необхідно здійснити повторне моделювання із застосуванням нових формульних підходів, оскільки і Мінфін, і МОН, і більшість муніципалітетів погоджуються з необхідністю запровадження нової формули. Але муніципалітети наполягають на удосконаленні підходів до її використання, зокрема закладення в неї об'єктивних вихідних даних.
 
У свою чергу, обсяг медичної субвенції на 7 млрд грн менше рівня минулого року, що зумовлено медичною реформою і запланованим фінансуванням первинної медичної допомоги національним оператором виключно медичним установам за надані послуги.
 
Слід зазначити, що запровадження нового підходу до фінансового забезпечення первинної медичної допомоги з 1 січня 2018 р. передбачено законопроектами за реєстр. №6327 і 6604, які ще не ухвалені парламентом. Враховуючи зазначене, запропоновані зміни щодо фінансування первинної медичної допомоги є передчасними, що може призвести до недофінансування в 2018 р. комунальних закладів охорони здоров'я, які надають первинну медичну допомогу.
 
Разом із цим у разі схвалення парламентом першого етапу медичної реформи виділених коштів на вторинну і третинну медичну допомогу катастрофічно не вистачатиме. Вже зараз обсяг недофінансування медичної галузі з державного бюджету перевищує 30%. Заборгованість із виплати заробітної плати, за даними МОЗ, становить 2,8 млрд грн.
 
Отже, органи місцевого самоврядування можуть знову опинитися в ситуації, коли необхідно буде дофінансовувати за рахунок власних коштів зарплат учителів, медиків та утримувати зазначені галузі у відносно належному стані.
 
По-четверте, не передбачено врегулювання питання середньострокових позик. Мінфін намагається вирішити цю проблему шляхом прийняття відповідної постанови, що є неправомірним, оскільки відповідно до норм Бюджетного кодексу (п. 21 прикінцевих і перехідних положень) дане питання потрібно врегулювати законодавчо. Тому доцільним є передбачити списання такої заборгованості за рахунок вільного залишку коштів державного бюджету на 1 січня 2018 р., адже борг в обсязі майже 9 млрд грн виник саме через прорахунки в бюджетному плануванні Мінфіном у 2009–2014 рр.
По-п'яте, не передбачено субвенцію на пільгове перевезення окремих категорій громадян. Нагадаємо, що останнім часом катастрофічно зростає заборгованість перед перевізниками та надавачами послуг. Так, "Укрзалізниця" заявила про скасування окремих зупинок, а "Укртелеком" направив численні звернення до судових інстанцій і пригрозив припинити надавати послуги. Додаткове навантаження на місцеві бюджети становитиме 2,5 млрд грн. Слід зазначити, що право на пільгові проїзд і зв'язок закріплено державою, а не органами місцевого самоврядування.
Гарантовані державою пільги фактично надаватимуться, виходячи з фінансової спроможності того чи іншого місцевого бюджету, що порушує основні принципи Бюджетного кодексу щодо справедливого і неупередженого розподілу.
 
По-шосте і найголовніше, бюджетним пакетом пропонується змінити існуючий мотиваційний механізм горизонтального вирівнювання шляхом збільшення з 50 до 80% обсягу вилучення коштів із місцевих бюджетів до державного бюджету (так звана реверсна дотація).Це призведе до необґрунтованого зменшення фінансового ресурсу місцевих бюджетів, які мають рівень надходжень податку на доходи фізичних осіб на одного жителя вище 1,1.
 
Саме в цій пропозиції закладено найбільший ризик для подальшого просування децентралізаційної реформи. Всі вищенаведені новації, крім останньої, пояснюються міністерствами як необхідність закріпити солідарну відповідальність місцевого самоврядування в умовах браку ресурсів у центральної влади. При наявності політичної волі, негативні наслідки від їх запровадження можна перекрити монетизацією пільг, реформуванням системи соціальних стандартів, запровадженням нових формульних підходів фінансування медицини та освіти.
 
Зміна ж механізму горизонтального вирівнювання позбавляє громади мотивації нарощувати фінансові ресурси — що більше ти заробляєш, то більше в тебе заберуть. Водночас стимулює утриманські настрої: навіщо добре працювати, якщо краще нічого не робити і отримати дотацію з державного бюджету за рахунок інших. Така система діяла до 2014 р., коли 96,3% місцевих бюджетів були дотаційними (див. рис.). Завдяки реформі ситуацію вдалося змінити — місцеві бюджети почали демонструвати щорічне зростання. Не хочеться повертатися в минуле…
 
 
 
Залишається сподіватися, що компроміс буде знайдено, і всі вищезазначені ризики для місцевого самоврядування буде знято в держбюджеті-2018.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(62)
оля
10.10.2017
Все як завжди...складається враження що розвиток нікому непотрібний ...одною рукою дають,а іншою забирають.
Лілія оля
10.10.2017
насправді виходить що забирають не однією, а навіть двома руками........
.....
10.10.2017
Знаєте, читаючи це в мене в голові пробігла така картина: Держбюджет - це зажерливий король, який забирає з часом все більше долю, Місцевий бюджет - лорди, яким потрібно більше давати королю, а за цим слідує, що вони збільшать податки з нас, простого народу, який і так не знає, як прожити....
ЛЛЛЛ
10.10.2017
Поки "пани чубляться", то в кінцевому результаті страждають прості українці!
Олександра ЛЛЛЛ
13.10.2017
Вони не "чубляться", вони- діляться.
Яяяяяяяя
10.10.2017
Спочатку збирають в ДБ більшість податків, перекладають на МБ все що можна (профосвіта, пільговий проїзд, тощо), і в той же час виділяють МБ із ДБ багатомільйонні субвенції і дотації... Якось це дивно...
Олег Яяяяяяяя
10.10.2017
От вам і "децентралізація" від влади , доходи нам ,витрати вам.
Ввв
11.10.2017
А чому не має додацій(чи субвенцій) від ОМС ще надавати депутатам на їхні витрати передбачені законом (безкоштовна квартира та комуналька, щорічне санаторне лікавіння його та сім'ї, інші привілегії). Мажливо заховали в пільги, циткю "Органи місцевого самоврядування змушені будуть за власний рахунок фінансувати пільгові категорії громадян, перелік яких визначено державою...."
Елена
12.10.2017
А що ви хотіли? Держава ніколи не випустить із свої рук розподіл фінансування.
Елена
19.10.2017
Местные бюджеты будут кассами по оплате зарплат учителям/врачам, проведениям гос. реформ, частично выплаты пенсий (соц. помощи тем, у кого стажа по новому закону не будет), оплаты многочисленных льгот. Строить-ремонтировать уже не на что будет. То есть деньги вроде бы есть, только дорог , отремонтированных классов (не родителями), нормальных тарифов на воду-тепло мы теперь не увидим. Гос-во скинуло все на места и назвало "децентрализацией". Зато силовикам и адм. Кабмина и Президента в 3 раза увеличивают расходы.
Jake McKinney
13.02.2018
Вам потрібне термінове фінансування? Іди вперед! Ми допоможемо вам. З позикою від 3%, ви можете отримати кредит у розмірі від 3 000 до 100 000 000 доларів США та максимальну тривалість кредиту до 50 років. Місцеположення не є бар'єром. Наш процес кредитування нелегкий. Тому зв'яжіться з нами зараз черезFacebook: https://www.facebook.com/jakemckloans/Електронна пошта: jakemckloanfirm@yahoo.comВЕБ-САЙТ: https://jakemckloanfirm.wixsite.com/financeandloan
Mr Desmond Lee
02.03.2018
Вам потрібен кредит? якщо так, зв'яжіться з паном Десмондлом Лі за допомогою цієї електронної адреси електронної пошти (desmondloaninverstment@hotmail.com)
Henry Osborn
10.03.2018
УВАГА, ВИ ЗАВАЖАЄТЕ СЕРІЮ КАРТКИ, ЩО МАЄ "" БЕЗКОШТОВНУ КАРТКУ КОНФЕРЕНЦІЇ "

Чи знаєте ви, що ви можете зламати будь-яку автоматичну касові машину (банкомат) за допомогою цієї картки банкоматів і знімати гроші ??

Подивіться, як це працює. Це карта, що називається порожньою карткою ATM, ця карта використовується для вилучення готівки в будь-якому банкоматі, карта була запрограмована програмним забезпеченням, щоб зламати будь-яку автоматичну касові апарату (банкомат), тому з цим картки, ви зможете знімати готівку від 5500 до 20 000 євро на день протягом двох років, ці картки поставляються в Visa / MasterCard. Тому він працює на будь-якій банкоматі, яка приймає Visa / MasterCard Worldwide. Замовте для отримання порожньої картки банкомату та отримайте мільйони протягом тижня.

зв'яжіться з нами за допомогою:

Електронна пошта: immaculateblankatmcard@gmail.com
Електронна пошта: immaculateblankatmcard@gmx.us
WhatsApp: +1 (409) 220-1434
Mr TANYA MARK
16.03.2018
Грюссе, Сі, Аль-Артен фон Кредитін, відразу після цього, отримають 3% від загальної суми та мінімальний розмір мінімальної суми. Максимальна ціна - від 1,500 до 10 000 000,00 доларів США за 30 днів. Wenn Sie також входить до Darlehen benötigen, відправлений Sie uns ein vollständiges Antragsformular. _______________ Jahre: _______________ адреса: _______________ штат: _______________ земля: _______________ Erforderliche Betrag: _______________ Monatliches Einkommen: _______________ Dauer: _______________ Telefonnummer: _______________ Телефон: : _______________ Електронна пошта: tanyamarkloanfirm01@gmail.com ,,, З повагою. Пан Таня Марк.


Майн Іст І. П., Таня Марк Вір Бьєтен Дарліен Зінсатц з 3%. Brauchen Sie einen Kredit? Wenn ja, E-Mail: tanyamarkloanfirm01@gmail.com für mehr
Інформація

Назва Воллндродагер:
Darlehensbetrag:
Дауер:
Земля:
Адреса:
Telefonnummer:

E-Mail-Kontakt: tanyamarkloanfirm01@gmail.com
Mr Desmond Lee
21.03.2018
Ви шукаєте законний кредит? Втомилися шукати позики та
Іпотека? Ви були відхилені вашими банками?
теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми
Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 доларів США Макс. 2%
процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти
з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті
(desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією.
Ім'я заявника
Вік:
Секс:
Місто:
Держава:
Країна:
Адреса:
Професія:
Місячний дохід
Мобільний
Тривалість кредиту:
Потрібна сума кредиту
Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії
Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.
Mr Barry Mike
16.06.2018
Вам потрібна позика для оплати рахунків чи бізнесу? Ви шукали законну компанію, щоб надати вам комерційний або особистий кредит? Вам потрібна термінова позика будь-якого типу? Я хочу інформувати вас про те, що Капітальна Кредитна Організація розташована в NC США пропонує кредит будь-якої суми як компаніям, фірмам та приватним особам за дуже низьку ставку, кредит для оплати рахунків, особистий кредит та бізнес-кредит є всі доступні тут, ми зареєстровані і затверджена організація кредитування, яку позичили так звані кредитори з Африки, тому, якщо вам потрібен будь-який вид кредиту, просто зверніться до: capitalhomefinance@outlook.com або через whatsapp + 15512497307 для отримання додаткової інформації.
europa financial growth
19.06.2018

Привіт усім
Ми допомагаємо здійснити вашу мрію, достатньо вічно, щоб ваша мрія була на рівні 2% на europafinancialgrowth@gmail.com. Зареєструйтеся зараз
Macus
andrew mohs
30.06.2018
You need your ANDREW MOHS LOAN FIRM lending company here, which provides loans at a very low interest rate of 3% for companies and individuals. An application for a loan can be obtained by e-mail: andrewmohsfirm@gmail.com or whatsapp: +2349061800717
MR DONALD LEE
21.07.2018
Хороший день
Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов'язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо ... Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. .... будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище.
З найкращими побажаннями
Дональд Лі.
Meryl
24.07.2018
Ви застрягли, обмежені в банках, і ви не користуєтесь банками, або вам краще є проект, і вам потрібна позика, погане фінансування або вам потрібні гроші для оплати рахунків, які хочуть інвестувати гроші у свій бізнес. отримати фінансову допомогу сьогодні
greatfuturefinancialservices@gmail.com
Mr Desmond Lee
03.08.2018
Ви шукаєте законний кредит? Втомилися шукати позики та
Іпотека? Ви були відхилені вашими банками?
теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми
Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 доларів США Макс. 2%
процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти
з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті
(desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією.
Ім'я заявника
Вік:
Секс:
Місто:
Держава:
Країна:
Адреса:
Професія:
Місячний дохід
Мобільний
Тривалість кредиту:
Потрібна сума кредиту
Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії
Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.
Paul Green
03.08.2018
Вам потрібен терміновий кредит для вирішення вашої фінансової проблеми? Ми видаємо бізнес-позики, особисті кредити, домашні позики, день виплат по кредитах, шлюбні кредити, студентські позики, автокредитування, банківські позики та кредити для погашення векселів. Ми також схвалюємо позики для клієнтів із чорним списком. Якщо ви зацікавлені будь ласка, зв'яжіться з нами: ( paulloanfundshelp1@gmail.com )

Номер Whatspp: +919066210641
З найкращими побажаннями
Пан Грін
Mr donald lee
09.08.2018
Хороший день
Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов'язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо ... Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. .... будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище.
З найкращими побажаннями
Дональд Лі.
thomas
21.08.2018
Увага!

Це онлайн-реклама із зареєстрованого урядом, затвердженого та ліцензованого кредитора, який надає кредити різного типу, наприклад, іпотечний кредит, бізнес-кредит, автомобільні кредити лише серйозним та зацікавленим особам за дуже низькою доступною процентною ставкою 3%. Подайте заявку на отримання кредиту зараз. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами по електронній пошті: thomasfrankfirms@gmail.com

Дякую,
Томас
Mr donald lee
27.08.2018
Хороший день
Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов'язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо ... Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. .... будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище.
З найкращими побажаннями
Дональд Лі.
Mr donald lee
31.08.2018
Хороший день
Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов'язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо ... Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. .... будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище.
З найкращими побажаннями
Дональд Лі.
jonathan
10.09.2018
Diamond business loans are currently investing in projects up to $ 100,000,000.00. We invest in launching projects, jobs in business, business development, long-term projects. Attractive web projects in IT services, outsourcing services, design, considering all offers if the business model, business plan, a clear presentation of projects provided investment banking, innovative and profitable projects with clear structure transactions. At first I was considering a digital project.

Taken into consideration: the project of original ideas or new business niche in the market and possible advantages of the existing analogue distinct advantage other counterparts, if they are present in foreign markets.
This area does not matter. Payback period from 1 to 25 years.

The amount of investment and terms of cooperation are determined separately on a case-by-case basis.
We only turn to customers with an interesting business plan.

You can contact me by e-mail: diamondbusinessloans@aol.com
Website: diamond-business-loans.jimdosite.com
Phone number: +919643465374
Mr Desmond Lee
18.09.2018
Ми пропонуємо кредити зі ставкою 2%, вам потрібна позика, якщо так, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти нашої компанії (desmondloaninverstment@gmail.com) Очікуючи на Ваш запит З повагою пан Десмонд Лі.
Nicholas Magman
20.12.2018
Ви шукаєте законний кредит? Втомилися від шукаючих кредитів і
Іпотека? Ви були відхилені вашими банками?
теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми
Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 доларів США Макс. 2%
процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти
з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті

(nicholasmagman2@gmail.com) з цією інформацією.
Ім'я заявника
Вік:
Секс:
Місто:
Держава:
Країна:
Адреса:
Професія:
Місячний дохід
Мобільний
Тривалість кредиту:
Потрібна сума кредиту
Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії
Електронна пошта: nicholasmagman2@gmail.com З повагою, пан Ніколас Магман.
Mr donald lee
05.08.2019
Здрастуйте,Ми видаємо позики від 1000 до 100 000 000 доларів. Наші позики добре забезпечені та забезпечені під 2% процентної ставки. Ми надаємо позики фізичним та організаціям з метою оновлення будинків, консолідації боргів, рефінансування та створення бізнесу. Звертайтесь до нас за електронною адресою: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Ми є міжнародною кредитною компанією, яка надає позики різним особам та компаніям у Європі, Азії, Африці та інших частинах світу. Ми пропонуємо позику в доларах США (британських доларах), британському фунті (GBP) та будь-якій валюті на ваш вибір. Контактна адреса: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) кредити доступніДисплей* особисті позики (безпечні та незабезпечені)* Бізнес-позики (безпечні та незабезпечені)* іпотечні кредити* синдикований кредит* Студентська позика* консолідація позики та багато інших:Надішліть нам електронну пошту сьогодні (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com)З повагоюМістер Дональд Лі
Paul Garry
09.08.2019
Вам потрібна позика? Вам потрібна фінансова допомога? Вам потрібна позика на ваші проекти? Якщо так, то більше не переживайте, законна та справжня кредитна компанія, яка видає всі види позики із відсотком 2, тут і готова допомогти тим, хто потребує. Негайно зв’яжіться з наступною електронною поштою: paulgarry328@gmail.com
Mr pendelis
12.08.2019
ТЕСТИМОНІЯ, ЯК НАРЕШТУВАТИ КРЕДИТУСьогодні всі, я пані Кленсі Декстер. Я живу у Флориді, і сьогодні я щаслива жінка, я хочу подякувати містеру ПЕНДЕЛІСУ ЗА ЗДОРОВ'Я за те, що ця позика пропонує людині, яка боїться Бога (це правда):pwloancompany484@gmail.comЗ повагою
Paul Garry
19.08.2019
CREDIT OFFER.Do you need a loan? Do you need financial help? Do you need a loan for your projects? If so, worry no longer, a legitimate and genuine lending company that provides all kinds of 2% loan is here and ready to help those in need. Contact the following email immediately: paulgarry328@gmail.com
Paul Garry
19.08.2019
CREDIT OFFER..Do you need a loan? Do you need financial help? Do you need a loan for your projects? If so, worry no longer, a legitimate and genuine lending company that provides all kinds of 2% loan is here and ready to help those in need. Contact the following email immediately: paulgarry328@gmail.com
Paul Garry
31.08.2019
Do you need a loan? Do you need financial help? Do you need a loan for your projects? If so, worry no longer, a legitimate and genuine lending company that provides all kinds of 2% loan is here and ready to help those in need. Contact the following email immediately: paulgarry328@gmail.com
fred more
06.09.2019
Отримайте позику зараз протягом 48 годинХороший деньВи хочете бути підприємцем, розпочати проект чи придбати квартиру чи ви перебуваєте у фінансовому виправі, зараз приходить ваша допомога, ви втратили мрію, намагаючись приготуватися, не дозволяйте мріям померти, зверніться до містера Фреда більше, для швидкої та надійної позики.Ми пропонуємо цей вид позики нижче:1 бізнес-позикакомерційнийпозика 3 квартиракредит 4. автокредит 5. автокредит тощо.Ми пропонуємо позики для серйозних та щирих клієнтів, які готові співпрацювати з нами із відсотковою ставкою 3%, коливаючись від 100 000,00 до 500 000 000 000,00.Швидко зв’яжіться з нами по електронній пошті (fredmorefinance@gmail.com)(fredmorefinance@hotmail.com)Номер програми: +919654763221ПідписаноДиректорМістер Фред більше
bibbyfinancialservice
10.09.2019
вам потрібна термінова особиста чи ділова позика? ми зараз пропонуємо позику під 3% застосувати зараз. електронна пошта: bibbyfinancialservice@gmail.com
Mr donald lee
26.09.2019
Здравствуйте,Ми видаємо позики від 1000 до 100 000 000 доларів. Наші позики добре забезпечені та забезпечені під 2% процентної ставки. Ми надаємо позики фізичним та організаціям з метою оновлення будинків, консолідації боргів, рефінансування та створення бізнесу. Звертайтесь до нас за електронною адресою: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Ми є міжнародною кредитною компанією, яка надає позики різним особам та компаніям у Європі, Азії, Африці та інших частинах світу. Ми пропонуємо позику в доларах США (британських доларах), британському фунті (GBP) та будь-якій валюті на ваш вибір. Контактна адреса: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) або надішліть (WhatsApp повідомлення +16162940829) .... кредити доступніДисплей* особисті позики (безпечні та незабезпечені)* Бізнес-позики (безпечні та незабезпечені)* іпотечні кредити* синдикований кредит* Студентська позика* консолідація позики та багато інших:Надішліть нам електронну пошту сьогодні (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com)З повагоюМістер Дональд Лі
phcl.online@gmail.com
13.10.2019
Зараз ми пропонуємо кредит у розмірі 3%, подайте заявку зараз. phcl.online@gmail.com,
Jose
15.10.2019
Потрібні термінові позики (JOSEPUJOL41@GMAIL.COM)Ви втрачаєте сон вночі, якщо не як отримати кредит.* Шукаєте кредит для погашення боргу* Шукаєте кредит для початку власного бізнесу* Ви шукаєте кредити для великих проектів* У вас є мрія і ви розумієте, що це неможливоЯ приватний кредитор у співпрацідостатньо банків, які здатні постачати вашігрошові потреби. Не витрачайте часу, зв’яжіться зі мною поштою: JOSEPUJOL41@GMAIL.COM
Арнольд
13.11.2019
Get a fast and secure loan from us in just 45 minutes today ... Contact: diesel.arnold12@gmail.com
Арнольд
13.11.2019
Get fast and reliable loans from us today in just 45 minutes .... Contact: diesel.arnold12@gmail.com
Арнольд
13.11.2019
Get fast and reliable loans from us today in just 45 minutes .... Contact: diesel.arnold12@gmail.com
Арнольд
13.11.2019
Get fast and reliable loans from us today in just 45 minutes .... Contact: diesel.arnold12@gmail.com
Арнольд
13.11.2019
Get fast and reliable loans from us today in just 45 minutes .... Contact: diesel.arnold12@gmail.com
Арнольд
13.11.2019
Get fast and reliable loans from us today in just 45 minutes .... Contact: diesel.arnold12@gmail.com
Арнольд
13.11.2019
Get fast and reliable loans from us today in just 45 minutes .... Contact: diesel.arnold12@gmail.com
Арнольд
13.11.2019
Отримайте швидкі та надійні позики від нас сьогодні всього за 45 хвилин .... Контакт: diesel.arnold12@gmail.com
Elena
14.11.2019
Шановні шукачі позикУ вас є якісь фінансові труднощі? Ви хочете розпочати власну справу? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями у всьому світі з єдиною метою - допомогти бідним та людям з фінансовими труднощами. Якщо ви хочете подати заявку на отримання позики, поверніться до нас з деталями нижче електронною поштою: elenanino0007@gmail.comІм'я:Необхідна сума позики:Тривалість позики:Номер мобільного:Дякую і Бог благословиКОНФІДЕНЦІЯОлена
BARCLAYS LOAN
15.11.2019
Вам потрібен терміновий кредит для вирішення вашої фінансової проблеми та започаткування бізнесу або збільшення бізнес-послуг? Тому не залишайте цієї можливості пройти повз вас. Будь ласка, це для серйозних розумних і богобоязливих людей. Якщо так, будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою: barclaysnationwideloancompany@gmail.comWhatsApp: 33753926689Кредитні послуги включають:====================================* Різдвяна позика* Комерційні позики.* Особисті позики.* Кредити для бізнесу.* Інвестиційні позики.* Кредити на розвиток* Придбання позик.* Будівельні кредити.* Кредити для бізнесу та багато іншого:Для отримання додаткової інформації та запиту електронної пошти barclaysnationwideloancompany@gmail.com
cedric
18.11.2019
Привіт усім у цьому блозі, вони кажуть, що досвід найкращий вчитель, і я сміливо можу сказати, що це констатація факту. Усі, хто говорив про порожню атм-карту, тому я вирішив випробувати компанію, яку я бачив в Інтернеті, і менше ніж за тиждень вона була доставлена мені і я можу здійснити зняття готівки не менше 5000 доларів за тиждень. Це дійсно працює, і я отримав шахту від bestatmhack01@gmail.com Ви повинні спробувати це ... його дивовижно
Frederick Moore
17.12.2019
HOW TO PROVIDE LOANS FROM FREDERICK MOOREThey offer private, commercial and personal loans such as Christmasloan with very low annual interest rates - from 3% to one year30 years of maturity anywhere in the world. We offer loansfrom 5000 to 100 million euros. Their loans are well insuredthe highest level of security is their priority. You lose sleep at nightWorried About Getting A Legal Lender? Contact her nowhelp.Experts who can help get loans to stop bad credit to find itthe winning solution, contact her for more information at: fredickmoore660@gmail.com Lender Email: fredickmoore660@gmail.comSincerely,
Frederick Moore
17.12.2019
HOW TO PROVIDE LOANS FROM FREDERICK MOOREThey offer private, commercial and personal loans such as Christmasloan with very low annual interest rates - from 3% to one year30 years of maturity anywhere in the world. We offer loansfrom 5000 to 100 million euros. Their loans are well insuredthe highest level of security is their priority. You lose sleep at nightWorried About Getting A Legal Lender? Contact her nowhelp.Experts who can help get loans to stop bad credit to find itthe winning solution, contact her for more information at: fredickmoore660@gmail.com Lender Email: fredickmoore660@gmail.comSincerely,
Олена
22.01.2020
Ви хочете взяти позику і не знаєте, де взяти реальну позику?Ви хочете створити бізнес, але у вас немає капіталу?Вам потрібно звертатися за кредитом з будь-якої причини?Ваша надія, нарешті, тут, оскільки ми надаємо швидкі та надійні позики, наша послуга є 100% справжньою і гарантує вам отримати кредит під час подання заявки, будь ласка, зв’яжіться з електронною поштою та затвердіть сьогодні за адресою: elenanino0007@gmail.comДякую і Бог благословиКОНФІДЕНЦІЯОлена
LANLAZAR MARCUS
16.04.2020
Здравствуйте,Вам потрібен терміновий кредит для вирішення ваших фінансових потреб? Ми пропонуємо кредити від 2 000,00 до 100 000 000,00, ми надійні, потужні, швидкі та динамічні, без перевірки кредиту та пропонуємо 100% гарантію іноземних позик протягом періоду цього переказу.Ми також видали позику на всю валюту з 3% процентними ставками за всі позики .... Якщо ви зацікавлені, повертайтеся до нас через електронну адресу компаніїЦей електронний лист: Якщо ви зацікавлені, звертайтесь до нас за адресою: zekoceanfinance1@gmail.comzekoceanfinance@gmail.comЗ повагою,Містер Ланлазар Маркусzekoceanfinance@gmail.comzekoceanfinance1@gmail.com
LANLAZAR MARCUS
17.04.2020
Здравствуйте,Вам потрібен терміновий кредит для вирішення ваших фінансових потреб? Ми пропонуємо позики від 2 000,00 до 100 000 000,00, ми надійні, потужні, швидкі та динамічні, без перевірки кредиту та пропонуємо 100% гарантію іноземних позик протягом періоду цього переказу.Ми також видали позику на всю валюту з 3% процентними ставками за всі позики .... Якщо ви зацікавлені, повертайтесь до нас через електронну адресу компаніїЦей електронний лист: Якщо ви зацікавлені, звертайтесь до нас за адресою: zekoceanfinance1@gmail.comzekoceanfinance@gmail.comЗ повагою,Містер Ланлазар Маркусzekoceanfinance@gmail.comzekoceanfinance1@gmail.com
Adrian Bayford
19.04.2020
Хороший деньВам потрібна позика на всі цілі? Чи є у вас фінансові проблеми? Бридж Фінанс гарантується наданням клієнтів фінансових послуг за вигідною процентною ставкою. Наші позики прості та швидкі. Зверніться до нас сьогодні, щоб отримати необхідну позику. Ми можемо співставити будь-яку позику із процентною ставкою 2% до вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться з нами (adrianbay0008@gmail.com)
happy day
25.04.2020
Привіт всім, тут з'являється доступна позика, яка назавжди змінить ваше життя, і заповіт про те, як я отримав позику, щоб змінити своє смертне сімейне життя. Мене звуть місіс Клансі Декстер. Чи живу я у Флориді США і чи я щаслива жінка сьогодні? Я думав собі, що будь-який позикодавець може змінити життя Брока та моєї родини, я надішлю всіх, хто шукає їм позику. Вони подарували мені і моєму сімейному щастя. Потрібно мені позику в 250 000 доларів, щоб почати своє життя знову як вдова з трьома дітьми. Я пішов до цієї компанії, яка позичила чесну і богобоязливу Інтернет-позику, яка допомогла мені отримати кредит у розмірі 250 000 доларів. . Долар, вони насправді боїться людей, які працюють з авторитетною кредитною компанією. Якщо вам потрібна позика і ви впевнені у погашенні на 100%, зв’яжіться з ними та повідомте їм, що місіс Клансі надала їх вам. Контакт по електронній пошті: happyday99loanfirm@gmail.com
LANLAZAR MARCUS
26.04.2020
Здравствуйте,Вам потрібен терміновий кредит для вирішення ваших фінансових потреб? Ми пропонуємо позики від 2 000,00 до 100 000 000,00, ми надійні, потужні, швидкі та динамічні, без перевірки кредиту та пропонуємо 100% гарантію іноземних позик протягом періоду цього переказу.Ми також видали позику на всю валюту з 3% процентними ставками за всі позики .... Якщо ви зацікавлені, повертайтеся до нас через електронну адресу компаніїЦей електронний лист: Якщо ви зацікавлені, звертайтесь до нас за адресою: zekoceanfinance1@gmail.comzekoceanfinance@gmail.comЗ повагою,Містер Ланлазар Маркусzekoceanfinance@gmail.comzekoceanfinance1@gmail.com
Zlata Reckova
27.04.2020
Свидетельство о том, как я получил свой кредит?Привет всем, меня зовут Злата Реккова, из Словакии. Я здесь, чтобы засвидетельствовать, как я получил свой кредит от мистера Ибрагима Мартинса. после того, как я несколько раз обращался к различным кредиторам, которые обещали помочь, но никогда не давали мне кредит. Пока мой друг не представил меня мистеру Ибрагиму Мартинсу. он пообещал мне помочь, и действительно сделал это, как и обещал, без каких-либо задержек. Я никогда не думал, что есть надежные кредиторы, пока я не встретил г-на Ибрагима Мартинса, который действительно помог мне с кредитом и изменил мою веру. Я не знаю, если вы в любом случае нуждаетесь в подлинном и срочном кредите, будьте свободны связаться с мистером Ибрагимом Мартинсом. по электронной почте: lendercities.mlc01@outlook.com Mobile / whattsApp +393511678360 --- +15123729576)
Maria
23.09.2020
Привет всем, я был здесь ранее в поисках законного кредитора, я хочу поблагодарить и выразить большую признательность этой компании, которая позволила мне погасить мой долг, я застрял в финансовой ситуации, и мне нужно было рефинансировать мой бизнес и оплачивать мои счета. Пока я не встретил этого кредитора, который помог мне с необходимым капитальным заемом в размере 500 000 долларов США. Если вам необходимо связаться с какой-либо фирмой со ссылкой для обеспечения ссуды с низкой процентной ставкой 3% и лучшими планами погашения и графиком. пожалуйста, свяжитесь с этой компанией на веб-сайте компании https://medallonfinance.wixsite.com/finance medallonfinancia@gmail.com ИЛИ medallonfinancia@hotmail.com WhatsApp: +17165626057 Или позвоните по телефону +12536550068 для получения дополнительной информации и быстрого и безопасного кредита. С уважением
Edvins.dz@gmail.com
02.12.2020
Ми пропонуємо послуги кредитування приватних підприємств по всьому світу. Ми прагнемо надати високу якість обслуговування та високе задоволення споживачів, одночасно можливі фінансові послуги. Ми пишаємося нашою відданістю нашим клієнтам; Ми можемо надати вам особисті позики, автокредити, комерційні / інвестиційні позики, короткострокові позики. Ви можете зв’язатися з нами, щоб отримати доступну позику вже під процентну ставку 3%. Зв’яжіться з нами зараз електронною поштою: edvins.dz1@gmail.com
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд