Держземагентство: про підвищення ролі органів місцевого самоврядування в управлінні землями держвласності

Держземагентство України, на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимира Гройсмана, започаткувало обов’язкове направлення на розгляд до місцевих рад відомостей щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.


Так, починаючи з 15 жовтня цього року до органів місцевого самоврядування направлено 1025 клопотань щодо надання дозволів на розробку документації із землеустрою. Про це йшлося на нараді у Держземагентстві України.

Органи місцевого самоврядування, у свою чергу, протягом десяти календарних днів мають можливість висловити позицію із зазначеного питання. Відсутність протягом цього строку мотивованих заперечень є мовчазною згодою на надання дозволу на розроблення відповідної документації із землеустрою.

Запровадження такого нововведення сприятиме підвищенню ролі органів місцевого самоврядування в управлінні землями державної власності, розташованими за межами населених пунктів.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі