Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.02.18
6558 21
Друкувати
Обране

Геннадій Зубко: На наступній сесії запропонуємо Парламенту наблизити межі районів до госпітальних округів

Маємо проблему з дублюванням функцій, особливо у районах, територія яких покрита однією громадою. Таких наразі сім. Є райони, територія яких покрита кількома ОТГ. Таким чином, функції виконкомів громад та райдержадміністрації дублюються. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко в інтерв’ю порталу «Децентралізація».


«У районах, територія яких повністю покрита об’єднаними громадами, райради усвідомлюють, що втратили повноваження. Запропонуємо Верховній Раді здійснити укрупнення декількох районів. Це певним чином розв’яже проблему дублювання функцій, заощадить державні гроші та забезпечить чинним районним адміністраціям та радам навантаження. На наступній сесії запропонуємо Парламенту наблизити межі районів до госпітальних округів», - зазначив урядовець.

Він підкреслив, що питання районів необхідно вирішити цього року. «Адже адміністративні витрати на район, у якому є кілька ОТГ, а також райрада і РДА, часом перевищують витрати на розвиток інфраструктури. Так не може бути. Тому ми створили кілька дієвих інструментів, прийнявши закон про добровільне приєднання, що дав можливість громадам укрупнюватися. Очікуємо прийняття у другому читанні законопроекту № 6466, який дасть можливість створювати ОТГ містам обласного значення», - наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, вже визначено перелік функцій та посад, які мають залишитися на районному рівні. «Це управління соцзахисту, фінансове управління, управління економіки тощо. Райдержадміністрація повинна координувати дії територіальних громад, зокрема й щодо дорожнього господарства. Якщо дорога ремонтується, то ремонт має бути виконаний комплексно, а не шматками: лише до межі тієї чи іншої ОТГ. РДА має повідомляти громади про державні програми – наприклад, з підтримки тваринництва та оновлення сільськогосподарської техніки. Там не розподілятимуть кошти, а лише координуватимуть напрямки роботи громад. А дублювання функцій ми прибираємо постановою Кабміну», - зауважив Геннадій Зубко.

На його думку, ОТГ мають перебрати функції спорту, культури, освіти, первинної медицини, агропромислового розвитку.

КМУ

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(21)
Тетяна
09.02.2018
Цитита:"На його думку, ОТГ мають перебрати функції спорту, культури, освіти, первинної медицини, агропромислового розвитку" та "має залишитися на районному рівні управління соцзахисту, фінансове управління, управління економіки тощо". Коротше кажучи, ОТГ працюють, а райадміністрації далі біля корита гроші дерибанять.
Може райдержадміністрації взагалі вже мають відмерти, як атавізм.

Власа Тетяна
09.02.2018
я теж так думаю.і взагалі останнім часом адміністрації і фін відділи взагалі просто "видимість" роботи роблять Контроль прийшов, перекинули-рахуйте. хоча всі цифри в них є. так ще й шукають де б у нас грошей зняти, лишніх.
Влада Власа
09.02.2018
Повністю погоджуюсь!!! Перекидати контролі в рда виходить краще всього.
Світлана
09.02.2018
Ну не буде фінансового управління районної державної адміністрації буде (напиклад як в охороні здоровя) районна служба фінансового моніторингу (без свого контролю всіх гілок на районному рівні вони (влада) нас не залишать), або придумають щось інше, по бухгалтерії їх он як поперло всі бухгалтера в шоці
Ганна -Світлані-Власіі
09.02.2018
Якраз фінансові управління і є сьогодні робочими конячками, які розрулюють ситуації, якщо ви вважаєте що це видимість, то прийдіть і попрацюйте у фінуправлінні, де відповідальність за помилки - кримінальна і зарплата 4000 грн, розумники! мабуть ви не знаєте що таке бюджет і як його поділити !Коли видатки покриваються лише на 60%. Контролі то верхушки айзбергу, до їх подання ще йде колосальна робота, яку ви не бачете, не знаєте , а цвірінькаєте! Хто має сьогодні отг той знає, що сьогодні без фінансових управлінь рда вони ніхто, згодом звичайно навчаться, але зараз ми тягнем їх на своїх плечах. Вважаю що без відділу АПК - хліб родитеме, без відділу економіки- Заводи працюватимуть, без методистів-вчителі будуть навчати дітей, без оргвідділу - грамади будуть працювати, а без відділу фінансів- буде усім гаплик! Бюджетники без зарплати, пільговики та малозабезпечені - без допомог, сидітимете без світла і тепла! Не знаєте роботи цього механізму - не лізьте його ремонтувати і не коментуйте його роботу!
Тетяна Ганна -Світлані-Власіі
09.02.2018
Вибачте, але смішно читати. З Ваших слів виходить, що вся рушійна сила всіх процесів в районі - це фінансовий відділ. Але на справді,фінансовий відділ - це тільки допоміжна галузь. Ви правильно написали "поки ОТГ самі не навчилися виконувати цю роботу", але вони з часом навчаться. Зараз в мене мабуть полетять тапки, але скажу, що я сама фінансист й прекрасно бачу, скільки зайвих хвиль робиться в окремих організаціях, щоб показати значимість їх роботи.
Інна Тетяна
09.02.2018
Не полетять, працювала і в фінвідділі району два роки і в сільській раді, так в сільській раді важче, бо треба бути і фінансистом і бухгалтером і казначеем. І всі такі важні,а ти один на всі служби і десять начальників сидять і чекають поки ти їм цифри принесеш. А те що дадуть фінвідділи - копійки, ти людям в очі конкретно дивишся, коли урізаєш. А зато не дай господь поставиш щось не в доплати, а надбавки в якійсь затрапезній таблиці, то горя необерешся - які ми всі тупі прямо. А ти просто не встигаєш їх запроси обробити і свою пряму бухгалтерську роботу виконувати.
ой не надо Ганна -Світлані-Власіі
12.02.2018
Да, мы типа не видим на сессиях как финуправление деньги распределяет - кому вершки, а кому корешки.
ЛІНА
09.02.2018
ГАННА !!!!!!! ПРО ЯКИХ 4000 ЗАРПЛАТИ ВИ ГОВОРИТЕ ??????? ДЛЯ ФІНАНСОВИХ УПРАВЛІНЬ ОБДИРАЮТЬ ВСІ ІНШІ УСТАНОВИ, КОЛИ "ТВОРЯТЬСЯ КОШТОРИСИ"!!!!!!
Світлана ЛІНА
12.02.2018
Повністю Вас підтримую. Фінансові запити фінвідділи дають пишим те що потрібно, а вони урізають як потрібно їм, причом усіх і охорону здоровя також, а потім приходе жовтень, на носі листопад і майже кінець року на заробітні плати хватає лиш на 3 квартали і починає фінвідділ репетувати що будите робити і куди дивились як подавали потребу на поточний рік, І ТІЛЬКИ ПОПРОБУЙ СКАЗАТИ що потребу на поточний рік в кінці минулого року двічі а то і тричі урізав саме ФІНВІДДІЛ (таке враження що вони виділяють зі свого карману), а потім поділити не можуть, свісно нічого вже ділити.
Оксана Світлана
12.02.2018
Звісно, - медичну субвенцію, до речі так як й освітню, - управління фінансів надають з обласного бюджету своїм розпорядженням - все так легко... )
Оксана ЛІНА
12.02.2018
Це показує, що нічого не розумієте... Запамьятайте - управлыння фынансыв фынансуються як и все РДА з Державного бюджету!!!
Тетяна Оксана
12.02.2018
Якщо має хто дані про середню річну ЗП у працівників фінвідділів та відділів економіки, то дискусія вмре сама собою. Хоча і перші, і другі є працівниками структурних відділів РДА і фінансуються з Держбюджету.
Оксана Тетяна
12.02.2018
тут є все починаючи з 2014 року dostup.pravda.com.ua. і саме на рівні районів, названа вами середньорічна зарплата "не дотягивает, как говорят" до середньої по країні...)
Світлана Оксана
12.02.2018
Розуміємо, знаємо, та бачимо по деклараціям на сайті НАЗК скільки отримує такий самий головний спеціаліст у фінансовому відділі РДА і в других відділах РДА (з такими самими відсотками стажу)
Олена
11.02.2018
Шановні, які ОТГ писати не вміють баран, на баранові. В одному з районів Житомирської області голова ОТГ пацан якому 28 років, говорити і писати не може. Що він може корисного зробити для громади. Про який бюджет говорити, для нього це взагалі китайська грамота. І не тільки, таких самих зібрав працівників, що зроблять вони. Люди з такими керівниками ми знову втрачаємо роки розвитку громади.
Ганна-девчонкам
12.02.2018
Годі вам! Якщо фінансове управління у вашому розумінні - допоміжна галузь, то все зрозуміло з вашими знаннями. Щоб зрозуміти важливість роботи ФУ, закрийте управління на 5 днів і все стане на свої місця, побачите скільки людей стоятиме під РДА. А що коштів в місцевих бюджетах не вистачає, і видатки покриваються доходами лише на 60% то як поділити той бюджет щоб усім вистачило . Звичайно задоволених від кошторисів мало! Але бюджет це той самий гаманець, якщо в ньому немає коштів то нічого й купити не можна, або вистачає на хліб світло та газ! те ж і в бюджеті.
le Ганна-девчонкам
12.02.2018
Якщо вас так зачепило, значить ви відчуваєте несправедливість такого відношення у свою сторону, значит ви порядна, але ФУ у всіх різні, я своє, м'яко кажучи, не поважаю бо є за шо. Навіть молоді депутати, щось починають подозрівати про ФУ, є до них претензії.
Олена
13.02.2018
Ну-ну, а закрийте управління соцзахисту хоч на день....
ОВ Олена
13.02.2018
Так, підтримую))) Соцзахист - це така цікава галузь, що крутиться голова від категорій обслуговування. Всі "обєздоленні" тут, попробуй тільки двері прикрити, не то що закрити...
Наталія
14.02.2018
хня децентралізація мене вже кумаре,райони розвалити,всих розігнати,в ОТГ пороздувати штати.Чисельність однієї громади ( три сільських ради) вже перевищує чисельність працівників РДА з їхніми структурними підрозділами.До 2020 року вони на державних субвенціях, а далі що?Що розвивати,особливо в сільській місцевості, аграрії як сіяли так і сіють.За медицину це просто "туши свєт",краще ходити хворому на роботу ,ніж бігати по лікарям.


Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн