Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.04.16
2193 0
Друкувати
Обране

Громади, які об'єднали найбільше сільського населення або сільської території, отримають найбільші субвенції, - Геннадій Зубко

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в інтерв’ю Liga.net зазначив, що цього року є кілька джерел поповнення місцевих бюджетів.

«Перший напрямок – це Фонд регіонального розвитку, на проекти якого в цьому році виділено 3 млрд. грн. У минулому році на реалізацію 844 проектів витратили 2,9 млрд. грн. Програма працює прозоро, тому будь-який бажаючий може зайти на сайт і подивитися, які проекти у місті фінансуються за кошти Фонду. Які конкретно проекти реалізовувати – визначає кожна область самостійно. Єдині вимоги: кошти повинні направлятися на соціальні проекти, об'єкти енергозбереження, центри надання адміністративних послуг та об'єкти соціальної інфраструктури», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

Другим напрямком підтримки державою об’єднаних територіальних громад, за словами Геннадія Зубка, є субвенція в розмірі 1 млрд. грн. «Ми визначили просту формулу, узгодили її з усіма інстанціями. Громади, які об'єднали найбільше сільського населення або сільської території, отримають найбільші субвенції», - наголосив урядовець. Наприклад, Лиманська територіальна громада в Донецькій області об'єднала 22 000 сільського і близько 25 000 міського населення і отримала 27 млн. грн. Це найбільша громада в Україні.

Окремо на соціально-економічний розвиток регіонів в 2016 році планується направити 1,9 млрд. грн. «Області отримають ці гроші для ряду проектів у цій сфері, розроблених згідно зі стратегією регіонального розвитку», - відзначив Геннадій Зубко.

ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі