Нашi сайти:

Кожен факт бездіяльності, саботування реформи місцевого самоврядування, особливо з боку представників виконавчої влади, не залишається поза увагою, - В'ячеслав Негода

Обов’язком обласних та районних державних адміністрацій є донесення до населення, посадовців органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад повної, всебічної інформації про офіційну політику Уряду, зокрема і щодо децентралізації, переваг формування спроможних громад.


Держадміністрації повинні спільно з жителями сіл, селищ, міст визначити перспективні плани майбутніх громад, надати допомогу в обрахуванні фінансової, економічної спроможності і стратегії розвитку кожної майбутньої об’єднаної громади, надавати їм всебічну підтримку. Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, спілкуючись із журналістами.

«Представники місцевих державних адміністрацій мають щодня працювати з населенням та органами місцевого самоврядування, роз’яснюючи їм переваги децентралізації, добровільного об’єднання громад. Дуже помітно: де адміністрації відповідально і професійно виконують свої обов’язки – зустрічаються жителями, проводять громадські обговорення, навчання для представників органів місцевого самоврядування, сприяють у проведенні необхідних формальних процедур об’єднання громад – там є розуміння населення суті реформи і люди охоче йдуть на зустріч якісним змінам. Так само помітно, коли місцеві органи виконавчої влади або відсторонилися від цих питань, або відверто саботують, розповідаючи людям різні міфи про реформу», - сказав перший заступник Міністра.

Він також назвав неприпустимим будь-який тиск на громади як щодо стримування процесу об’єднання, так і щодо змушування до об’єднання.

«Кожен факт бездіяльності, саботування реформи чи тиску з боку державних органів, якщо нам про це стане відомо, не залишається поза увагою. Якщо такі факти справді матимуть місце, реакція буде миттєвою, і хтось може поплатитися посадою. Такі прецеденти є. Тому нам важливо завжди мати зворотний зв’язок з громадянами, із засобами масової інформації, щоб знати про такі випадки», - сказав В’ячеслав Негода.

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (5)
Коля
18.06.2016
В основу закладені шахрайство і брехня, і на цьому багні намагалися щось зовні пристойне побудувати. Невдача за невдачею, майже крах , але намагання не припинилися і основа не змінилася.
ЛенаЯ Коля
21.06.2016
Коля хватит тролить новости изза тебя противно комменты читать ФУ-у-у-у-у-у
Яяяяяяя Коля
21.06.2016
Ну конечно, и тут КОЛЯ со своими одними и теми же на все случаи жмзни коментами "ни о чём". Как же без него...
Сергей
20.06.2016
Это называется "ДОБРОВОЛЬНАЯ"" децентрализация ))
Пітекантроп
22.06.2016
Це майже те саме, про що просив Донбас. Але їх не пустили... А тут вже примусово. Хрін вас зрозумієш...
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі