Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
12004 2
Друкувати
Обране

Мінфін затвердив методичні рекомендації щодо складання у 2019 році місцевих бюджетів на середньостроковий період

Міністерства фінансів України Наказом від 29 березня 2019 року № 130 затвердило Методичні рекомендації щодо складання у 2019 році місцевих бюджетів на середньостроковий період Методичні рекомендації розроблені відповідно до статей 75, 76 та підпункту 2 пункту 49 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України, розпоряджень Кабінету Міністрів України від 08 лютого 2017 р. № 142-р “Про схвалення Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017–2020 роки”, від 24 травня 2017 р. № 415-р “Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017–2020 роки”, від 18 грудня 2018 р. № 1106-р “Про затвердження плану пріоритетних дій Уряду на  2019 рік” та з метою посилення інституційної спроможності місцевих органів влади з питань середньострокового бюджетного планування.

Середньострокове бюджетне планування є складовою частиною бюджетного процесу на місцевому рівні.

Середньострокове бюджетне планування здійснюється на середньостроковий період, який включає плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.

У 2019 році планування місцевого бюджету на середньостроковий період може бути реалізоване шляхом складання проекту рішення про місцевий бюджет на плановий бюджетний період (2020 рік) та прогнозу місцевого бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди (2021–2022 роки).

Формування проекту місцевого бюджету та прогнозу місцевого бюджету рекомендується здійснювати паралельно з дотримання порядку складання цих документів, визначених статтею 75 та абзацом другим підпункту 2 пункту 49 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Кодексу.

З метою забезпечення координації бюджетного процесу та узгодження дій між його учасниками може складатися орієнтовний поетапний план заходів із забезпечення складання проекту місцевого бюджету на наступний бюджетний період та прогнозу місцевого бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди із зазначенням в ньому граничних термінів / строків виконання відповідних заходів та відповідальних виконавців.

Проект рішення про місцевий бюджет на плановий бюджетний період та прогноз місцевого бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди складаються відповідно до вимог, визначених статтею 76 та абзацом третім підпункту 2 пункту 49 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Кодексу та з урахуванням цих Методичних рекомендацій.

Додаток 1 - Рекомендована форма оформлення основних показників місцевого бюджету

Додаток 2 - Рекомендована форма оформлення показників доходів місцевого бюджету

Додаток 3 - Рекомендована форма оформлення показників видатків та надання кредитів місцевого бюджету за функціональною ознакою

Додаток 4 - Висновок про повернення коштів авансових платежів (передоплати) з депозитного рахунку 3734 ДФС

Додаток 5 - Журнал реєстрації висновків про повернення коштів авансових платежів (передоплати) з депозитного рахунку 3734 ДФС

Методичні рекомендації щодо складання у 2019 році місцевих бюджетів на середньостроковий період

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (2)
z1
09.04.2019
Здравствуй, новая жпа!
Ілона
11.04.2019
Зверніть увагу на додаток 4 та на додаток 5 - ці додатки до іншого Порядку. Щодо додатків до Методичних рекомендацій, то повинно бути:
дод.4 Рекомендована форма оформлення показників видатків та надання кредитів головних розпорядників коштів місцевого бюджету,
дод.5 Рекомендована форма оформлення показників за бюджетними програмами, які забезпечують виконання інвестиційних проектів.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд