Місцева влада може надавати додаткові знижки орендарям комунального майна
За словами очільниці Фонду держмайна, запровадження спрощених та пришвидшених процедур оренди, а також підтримки орендарів є відповіддю Уряду на запит бізнесу в умовах війни щодо площадок для провадження діяльності.
“Держава значно спростила і пришвидшила орендні процедури та надала суттєві знижки всім підприємцям, які орендують державне та комунальне майно. Це необхідно в сьогоднішніх умовах, коли бізнес є тилом. Також місцевій владі надано можливість самостійно ухвалювати рішення про додаткові знижки для орендарів комунального майна”,- заявила Ольга Батова.
Вона також зазначила, що така підтримка для бізнесу зі сторони держави має на меті пожвавлення економічної активності, збереження і створення робочих місць та відновлення України.